Skocz do zawartości
Przedzior

AUTO 3x Fat Banana, Northen light, Purple punch (RQS)

Rekomendowane odpowiedzi

@Przedzior no najlepiej trichomy pokaż jak one wyglądają, ale ogólnie słabo to wygląda jeżeli chodzi o szyszki, tak jakby pomiędzy kondygnacjami chciało jeszcze urosnąć, albo może za mało światła miały, lampa zbyt słaba, bo zobacz, ja mam 12tydzień od pestki i moje rośliny wyglądają tak: 

20220611_173118.jpg

20220611_173131.jpg

Jeśli uprawa była źle prowadzona to może się też wydłużać czas od nasionka do ścinki, bo jej wzrost był gdzieś po drodze stopowany. Ogarnij lupkę/mikroskop i cyknij fotkę, popatrzymy. Albo może masz opcje telefonem takie dobre zdjęcie makro zrobić, żeby było widać wszystko dokładnie

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miał bym do was wszytskich ogromną prośbę co mam robić jak będę startować kolejny grow. Dołożyć światła? Całkiem zmienić lampę? Jechać na dwa namioty? 

Obecny setup to 80x80x160 MH TS600 i dwie żarówki od zeed... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr zajebisty ten mikroskop, nie wiedziałem że takie robią

Albo ktoś polecał też grow the jungle Jackson 250w

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Tylko SanLight 😄 Europejska produkcja. Caly odlew aluminium.  Zero plastiku Wymienny kazdy rzad lamp na klik klik. Zajebista zywotnosc. 245W i mega wydajnosc. Mozliwosc laczenia szeregowego do 6 lamp 245w na jednym gniazdku 😄 i wiele wiele wiecej.. 😄 Opcja KUP TERAZ tylko z nami rabat 50% link w opisie 😄

@Rzeźnik teraz wszystko robia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 200w lumateka nie narzekam na tej powierzchni, reszta tylko w tym, żeby poznać tabelę niedoborów i jakieś nawyki wypracować w uprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lampą to tak kombinuj, żeby jak najdzie Cię ochota kupić większy namiot to, żeby pasowała moc pod nią. Aa no i dodam ze swojego doświadczenia, że w 80x80 chujowo mi się do nich zabiera, wolałbym 100x60, bym nie miał problemu z 5 krzakami, żeby wszystko bylo na wyciągnięcie ręki. Ale wtedy wiadomo, lampa też musi być pozioma, a nie kwadratowa 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej nie obecności... Jak już dostałem mikroskop to musiałem czekać bo trichomy były lekko mleczne. Lecz od tygodnia zaczęły pojawiać się bursztynowe przebarwienia. 

1. Trzy dni temu ciachalem purple punch i pozwoliłem sobie zdegustować popcorna. No i tak energicznego haju to nie miałem nawet za zielsko z kofika za 16e.

2. Dzisiajszej nocy krajałem 😄 resztę. Jak dla mnie wygląda ok. Jak na pierwszy raz i braku treningu i że słabsza lampa. 

IMG_20220703_013641.jpg

IMG_20220703_013645.jpg

IMG_20220703_021719.jpg

Syfu przy trimowaniu na mokro to masakra. Dzisiaj będziemy masełko działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...