Skocz do zawartości
Przedzior

AUTO 3x Fat Banana, Northen light, Purple punch (RQS)

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green akurat zamawiałem Jacka i NL a cheese'a dostałem w gratisie, ogólnie więcej pestek zamawiałem na spółę z kumplem. A Jacka dali mi 6 zamiast 5, choć zamawiałem jak na screenie, bo w jednej przegrodzie 2 nasiona były, farcik

@Przedzior zajebiście wygląda w ogóle, dobry do mainliningu by był

Screenshot_20220608-183524_Gmail.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior forma treningu, bardzo ładnie opisana tutaj:

https://marihuanaforum.pl/topic/2804-main-lining-trening-konopi-marihuany

@Mr.Green będę szukał ciekawych odmian tam jak skończą mi się pestki, stawiam na klasykę, ale może skuszę się na amerykański sen, kto wie

@Przedzior ja też do Holandii zamawiałem, w 3 dni nasionka były ale drogo, 7,5 euro złodzieje se cenią za wysyłkę, do Amsterdamu by mi było taniej jechać i odebrać osobiście

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chwile pociagne na rqs a potem ruszam w barneys farm ale to moze w przyszlym roku. Po tej relacji ktora troche potrwa to lecr z SOG czyli trening bez treningu. 15 plantow i jechane 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik ciekawie wygląda ta uprawa, ja bym nie dojechał za to do Amsterdamu :D.. 

 

Teraz jak mam lac sama woda to taka co zawsze z filtra czy może lepiej osmoze? 

Edytowane przez Przedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik nie no wiem że tutaj woda jest spoko ja mam w kranie ph 7,2... Po bricie i tak musiałem używać ph- żeby zbic do odpowiedniego poziomu. Po roślinach tropikalnych widziałem różnice odkąd zbijałem ph lub gdy używam 3 packa od AN... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik odpowiedzial.. mi sie zawiesilo na ekranie forum haha 😄 lecisz grubo.

Ja tez nie dzialam komercyjnie bo gdybym tak robil to bym olał cala zabawe w organiczna uprawe a lecial typowo na ilosc.

Problem jest ze pale jak smok i przepalam to co zbiore zanim nowe urosnie:D a SOG jest kluczem do celu 😄 2-3 max tygodnie wega i przelaczanko 🙂

To co teraz tworze tego scroga to czasu duzo za duzo 🙂 ale nie dawalo mi to spokoju wiec chce to miec za soba a po takim dlugim grow przyda sie szybka akcja. No i nie mow ze 15 palek nie robi fun-a 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green niezły masz spust 😄 ja palę z lufy dwa strzały na humorek i funkcjonuje, bo jak się upalę za mocno to zabiera mi chęć do działania, chociaż to też zależy od dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mu jeszcze z 3 tygodnie dał minimum

@Edit

Sprawdzilem fr, 13 maja miał zaczęte kwitnienie dopiero, jeszcze miesiąc dobry, dopiero zaczynają puchnąć

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...