Jump to content
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Recommended Posts

@Git różnica jest taka że używasz ghe i o życie w glebie nie musisz się martwić aż tak jak przy samych organicznych.

A tu trzeba niestety lać.

Pewnie na biotabs albo sypkie nawozy przejdę (jak znajdę odpowiednie), blumaty do kwiatków doniczkowych kupiłem to i może konopi założę tanka.

24/14/48

Jeszcze tydzień i okaże się czy nadają się do ścięcia.
Jeden z demonów zaczyna przybierać kolorów na liściach, może będzie wyglądać fajnie na koniec.

Dostają samą wodę.

Doły popalone azotem, dobrała się do ostatniego podlania biobizzem.

received_1127498077830879.jpeg

received_728808404847260.jpeg

received_577188210558065.jpeg

received_1388830651596888.jpeg

@Mr.Green nie no moje mają prawie metr wysokości, ale cięcie na 4 zazwyczaj robi długie internody między topkami i takie buły na końcach. Szczyty to pewnie po 5-10 g każdy będą, poniżej to tylko po 1-1,5 g.

U @Zielone krainy to są od ziemi topki.

To tylko 100w na małej powierzchni 😄

@Udyr  Twoje sa duze a wygladaja na niskie 

Zielonego sa niskie a wygladaja na wysokie 😄 albo tu jakies triki stosujecie albo ze mna cos nie tak haha 

te pk 13/14 to najwiekszy wspolczynnik stezenia dostepnych odzywek? 

@Udyr Ja mam 120 W , czyli tylko 20 W więcej niż u ciebie, ale powierzchnie mam większą dwukrotnie. Topy ci fajne wyszły, u ciebie się roślina wyciągnęła bardziej, ja swojej na to nie pozwoliłem, wyszła tylko z 30 Cm w górę, ale topy zbudowała na całej powierzchni łodyg.

24/14/55

Patrząc po tricho wtorek/środa będzie cięte. Dostają samą wodę, śmierdzą okropnie mocno.

Jak na mały namiot to i tak dobrze to wygląda moim zdaniem.

received_1708380899544215.jpeg

received_1031389287521400.jpeg

received_1247861739291541.jpeg

received_578703047041462.jpeg

Mały bobek na testy z BD#3

Większość takich i mniejszych śmieci już poszło na siatkę do suszenia.

received_757828818702981.jpeg

@Udyr mam box 80x80 i ludziki mi mówią, że 4 krzaki to za dużo hahah. chyba nie wiedzą, że Jak ma się dobrą lampę i obraca rośliny to doświetlenie będzie wszędzie. piona. oby topy były smaczne

Edited by Lemon Gelato

@Lemon Gelato wystarczy wywalić śmieci z dołu i takie kabany i w 0.16 można robić. 

A lampę mam po taniości, może jakiegoś coba 100w sobie kupię pod ten zasilacz.

W 80x80 to bym wbił 8 szt i tower fan. 8 pałek na każdej i kwiaty od ściany do ściany 😄

@Udyr ja mam teraz 5 krzaków ale jeden dosadzony 2 tyg później 

@Udyr Te ostatnie zdjecie to myslalem ze taki topek wyrosl z malej doniczki 😄 jakas miniaturka ala bonzai 😄

8 palek w sensie ze ciecia za cieciami na 8 glownych lodyg? Cos jak mainline? Kurde ja mam 100x70 i nie wiem co mam posadzic po tym grow 🙂

@Udyr powiem Ci ze spodobalo mi sie robienie tych 4 lodyg po 2 cieciach i moglem je tak zostawic bo koniec koncow i tak wyszlo ze tak wygladaja tylko nie dojebane jakies 😄 i w ile L doniczki bys to wsadzil? Bo przy moich to 4 sztuki sa tak na styk na 0.7m2

@Udyr ja zauwazylem na jednej ze swoich jakhy jajca rosly w dolnych partiach.. usunalem chyba z 6-7 sztuk a kilka kolejnych jakby chcialy byc jajcami ale nie moga 😄 bo wygladaja jak jajca ale ostatecznie roslina wypuszcza biale slupki.. jakby hermila ale sie jednak bronila zeby mnie nie zdenerwowac 🙂 i tak walczy by pozostac soba 🙂

ten mlynek dobrze zdarty :] aczkokwiek czysciutki 🙂 caly Udyr 😄