Skocz do zawartości
ChinQuan

XXL giant bud ts600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 😜

dzisiaj moge zrobic update po 10 dniach nieobecnosci. Szwagier tylko podlewal roslinke sama woda. 

Dzisiaj dodalem 2ml top max + 2 ml bloom i wycialem wszystkie zolte stare liscie. 

Zastanawiam czy sie wywalic te wszystkie mniejsze topki ktore powychodzily na srodku. Co o tym myslicie?

 

IMG_7420.jpg

IMG_7421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green @Eddie Plant Zastanowie sie, nie wywalilbym wszystkie tylko te ktore prawdopodobnie i tak beda popcornami. Musze teraz przypilnowac ja.

Praktycznie bez nawozow a i tak dalej jest ciemna nie wiem czy ta ziemia tyle tego w sobie ma?

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan a więc musi być coś z tą ziemia skoro samą wodę lejesz. 

Cholera wie w którą stronę lepiej. Za mocna źle, za słaba też niedobrze.

I fajnie że ten Mars na dosyć sporej powierzchni sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan ostatniego fryzjera czy lolipopa najlepiej robić w czasie indukcji gdy przełączasz na 12/12. A nawet z tydzień przed tym by odbiła na wegu jeszcze. Teraz ona kwitnie więc tylko ją spowolnisz. Ja kiedyś zrobiłem fima w takim samym momencie jak ty teraz na af i co? 5g suchego z critical haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

maly update. Ogolnie zauwazylem ze nizsze i starsze liscie dosc szybko robia sie zolte i suche. WIem ze starsze odpadaja pierwsze ale czy to nie jest poczatek niedoborow ? Dzisiaj chcialem dolac jej okolo 2-3 ml bloom + 3 ml top max. 

Jak to ocenicie swoim okiem ? Na lisciach przy topkach nie widac zadnych niedoborow ani dziwnych rzeczy. 

IMG_7444.jpg

IMG_7443.jpg

IMG_7442.jpg

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...