Skocz do zawartości
ChinQuan

XXL giant bud ts600

Rekomendowane odpowiedzi

witam 😜 

Po ostatniej uprawie postanowilem zmienic miejsce w ktorym rosna sobie moje roslinki. Tym razem jest to miejsce w domu z stala temperatura lepsza cyrkulacja powietrza.

ziema : Biobizz All mix

Doniczka 8l air pots.

Wilgotnosc 70-80%

temperatura w dzien 26/24 w nocy okolo 20

swiatlo 18/6

Tym razem wyciagnalem wnioski i 0 nawozow ;d leje jej tylko root boost.

Ogolnie roslinka od poczatku wyroska z 3 listkami.. i teraz na 1 pietrze caly czas 3 odrosty. 

Wczoraj probowalem zrobic tez FIM wiec za jakis czas zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Obecnie roslinka ma 14 dni.

f06bf5c8-2d1f-4169-a086-66506c4ae1d2.jpg

e7867755-d2ae-4ce1-b50c-60f7317979ea.jpg

06715b26-58b0-40b8-b060-0b675913b118.jpg

IMG_7199.jpg

IMG_7200.jpg

IMG_7201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster @grolsch3 To bylo zdjecie zrobione przed posadzeniem roslinek. te przedluzacze poszly calkowicie w inne miejsce. Sa schowane pod plastikowa polka wiec spokojnie 😜 

@Eddie Plant mam nawozy z bio bizz , grow bloom top max pk. Ostatnio na tej samej ziemi prawie popalilem roslinke dodajac nawozy. Niby w ziemi jest wystarczajaca ilosc nawozow na 6 tyg, Dodam jesli bedzie pokazywac jakies braki. 

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obcieciu szczytu ladnie wypuscily Boczne odrsoty, zastanawiam sie teraz czy zrobic lst czy moze sprobowac zalozyc siatke chociaz nigdy wczesniej tego nie robilem wiec raczej pojde w strone LST. 

Przez to ze z kazdego pietra wychodza po 3 odrosty juz widac ze bedzie ladnie to rozlozone. Ogolnie widac na glowych lisciach troche jakby czerwonawy kolor na lodygach to normalne ?

Lalem na razie tylko root boost 4ml/1l i dodalem 1ml/ groow 

PH 6.50

WIlgotnosc 70-80

temperatura 24/26 - 20/22

swiatlo 18/6

Mysle ze max kilka dni i przechodze na 12/12

Podlewam co 2-3 dni okolo 500 ml

IMG_7218.jpg

IMG_7217.jpg

IMG_7219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Mysle ze to dlatego tylko teraz nie jestem pewny czy mam za duza roznice temp ? U mnie jest to okolo 5-6 stopdni wiec teoretycznie powinny byc wieksze te odstepy a  tak sa zbite. Nie tak jak moja poprzednia ale jednak

IMG_7220.jpg

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan Nie jestem przekonany co do tego DIF większe znaczenie ma genetyka.

Ja w lecie w nocy miałem wyższe temperatury niż w dzień i nie zauważyłem takiej prawidłowości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Nie wiem sam szczerze, taka informacja w ksiazce to dodalem. Ogolnie nie jest zle teraz. dzisiaj poloze delikatnie szczyt i bede probowal boczne odrosty rozlozyc na bok i trzymac je na tej samej wysokosci. POzniej planuje wyciac wszystkie odrosty ktore prawdopodobnie beda popcornami i chce zostawic same glowne topki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan Musi być coś w tym prawdy skoro o tym piszą ale na pewno różnica w genetyce będzie miała większe znaczenie.

No i moc światła też ma duże znaczenie w wysokości roślin w czasie wegetacji.

Dosyć ładnie ci to odpukać rośnie, i tak jak przełączysz to je wyciągnie, chociaż po toppingu rośliny rosną niższe, to chyba najlepszy trening. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie tylko zastanawiam czy zrobic lst? czy moze siatke ? Troche sie martwie ze jak zrobie lst to znow sie zrobi kapusta i bedzie ciezko tam dzialac z ta roslinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester troche ja nagialem przed podlaniem i jest spoko ale tak w sumie mysle ze jakbym zostawil to z tymi bocznymi odrostami co ma teraz to mogla by juz spoko byc. jest obecnie z 9-10 fajnych odrostow. Marzy mi sie siatka ale nie chcialbym znow testowac nowych rzeczy ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje maly update. Podlewam woda + 1ml groow dalem i roots boots ostatni raz. dzisiaj podlanie poszlo sama woda. 

Przy last niestety ulamalem szczyt.. i z FIM wyszedl Topping no ale coz.. teraz naginam glowny i probuje boczne odrosty wyprowadzic na boki kazdy w innym kierunki. Troche te najnizsze ciezko bo schowane pod duzymi lisciami. 

Temperatura bez zmian 25-23 w dzien okolo 20 w nocy.

wilgotnosc okolo 65-75%

podlewam jakies 400 ml wody ph 6.50, dzisiaj troche wiecej wlalem wiec pewnie kolejne podlewanie za kilka dni. 

Ogolnie roslina ma 21 dni wiec od jutra przelaczam ja na 12/12 i bedzie kwitla. 

IMG_7252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update

Panna kwitnie sobie 3-4 dzien.

Temperatury te same, dodalem do ostatniego podlewania 1ml top max.

Naginam ja sobie dookola doniczki, mysle ze calkiem spoko wyszlo.

 

Gorzej ze pod koniec tygodnia musze wyjechac na 10 dni.. ktos cos poleca jak zabezpieczyc roslinke na ten czas? podelwac bedzie mi znajomy.. przed wyjazdem dam jej biobizz bloom a on bedzie lal sama wode. 

IMG_7338.jpg

IMG_7337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...