Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Ważniak aby w połowie boxa była druga roślina to  doniczka winna być jedna na dwie rośliny taka długa musiała by być  ale wtedy nie było by miejsca na liśće, gdyby doniczki były by bliżej krawędzi boxa to także nie było by miejsca na liśće średnica siatki łącznie to 70cm więcej sie nie da bo miejsca na liśće nie będzie woda przepływa pare razy na dzień zbiornik z pożywką tak jest tylko jeden i na dole?  Boxa uszycie zleciłem profesjonalnej krawcowej

@Eddie Plant to  dobry pomysł 🙂 tak zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak  przemyślałem ponownie to co napisałeś hmmm myśle że podwójna doniczka to całkiem spox pomysł zamiast 8 roślin mogło by być 16,  jednak musze sie z tym przespać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik Musisz to przemyśleć jak to konstrukcyjnie rozwiązać, może cieńsza rura do górnej warstwy, albo przesunięta pomiędzy dolnymi. Z tego co widziałem wertykalne uprawy nie ograniczają się do jednej rośliny w pionie, zawsze jest ich więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/04/2022 o 19:12, Ważniak napisał:

@Adrianosik Musisz to przemyśleć jak to konstrukcyjnie rozwiązać, może cieńsza rura do górnej warstwy, albo przesunięta pomiędzy dolnymi. Z tego co widziałem wertykalne uprawy nie ograniczają się do jednej rośliny w pionie, zawsze jest ich więcej. 

O stary  natchnołeś mnie  😉 wymyśliłem dwa rodzaje wertykalnych donic dzięki tobie . dzięki mordo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup. Wtedy masz matkę non stop na wegu. Klony w tym samym  namiocie z nią albo i wczesny weg nawet. Skracasz czas do zbiorów i robisz jeden rzut rocznie conajmniej więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z herrera formuje sie co raz piękniejszy topór,  pare trichomów już dojżało ale z pewnośćą za wszcześnie na kose  myśle że  jeszcze z miesiąc czeba poczekać

1651325127975255507423971985124.jpg

16513251526903507053294817537306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo pyski  coś sie podziało z mojąM-dżej  cosiestało sie? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie  temu podziękuje za odpowiedź.   Natomoast moja młodsza klonica rośnie ok ta sama poztwka i ten sam box

20220507_195329.jpg

20220507_195408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik powiedz mi ile tam watów świeci ? Bo ogólnie sam setup bardzo ciekawy, ale nie wydaje Ci się że strasznie niewydajne jest to żeby mieć takie drobne pałki ?

 

Jeśli chcesz pomocy to powiedz co im lejesz. Z fusów nie wróżymy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...