Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam jakichś kreatywnych pomysłów na zakamuflowanie roślinek. W okolicy nie mam żadnego pewnego spota, i chciałbym mieć pewność że dobrze schowam je przed innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir hydrożelem trzeba by się było dobrze wspomagać i z wierzchu keramzytem dobrze posypać ale uważam że to trochę bez sensu bo w upalne dni moja opcja może na 2 dni by wystarczyła. Szybko by to parowało. @dandus poszukaj spota nawet żeby był i z 20 km od Twojego miejsca zamieszkania, pojeździj rowerem i poszukaj. Pamiętaj że im gorsze dojście tym lepszy spot, w końcu zależy na tym aby nikt tam nie łaził. Jak dobrze stoisz z kasą to kup sobie foto pułapkę. W razie wu będziesz wiedział że spot spalony niż żebyś uprawiał krzaki i tuż przed kosą ktoś Cię wyruchał na panienkach bo tak się zdarza. Sam w tym roku chyba z tej opcji skorzystam pomimo pewnego spota. I nie chwal się kolegom, nawet najlepszemu kumplowi bo możesz się baardzo na tym przejechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Ja tam lubiłem po drzewach gonić za dzieciaka :). Opcja dobra zakładając, że bedzie trzeba wejsc nie codziennie.

Teraz podobno modne jest sianie w miejscach publicznych, takich,  że mało kto wpadłby na to,  że "tutaj" może marycha rosnąć.Siejesz dużo z nadzieją pewnie, że tylko kilka sie obstoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir czerwiec /lipiec/sierpień to obstawiałbym nawet i 2 razy dziennie (rano i wieczorem), wychodzenie na drzewo z bańkami z wodą do najlatwieszych nie będzie, ewentualnie liną ciągnąć ale to kompletnie bez sensu. Proponuję inny spot ale zrobisz jak uważasz. 

Najlepiej tak jak pisał @Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Chyba, że butelki ukryć na drzewie przed wniesieniem planta.To musiałoby być duże drzewo :)To taki żarcik, chociaż do drzew nic nie mam :). Ale fakt, kolega niech myśli racjonalnie.Ja niedawno zajarałem ;)

P.S Pomysł Testera dobry.Nie planuje outa ale zaczynam rozmyślać teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Wierzę :). Ja bym zawsze miał obawy, że ktoś mnie skroi.Ale bym się wkur... jakbym w dzień planowanej kosy wpadł na miejsce a tam kikut z ziemi tylko wystaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir a żem się kur** obśmial ja pier**** raz tak miałem to mi do śmiechu nie było bo mi zające wpierdoliły nawet kikuta nie było tylko korzenie 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...