Skocz do zawartości
Ważniak

Jaki jest najlepszy narkotyk?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Lasir Może śmigasz po wiosce i lesie, a nie w dużych skupiskach ludzkich, typu galerie handlowe, metro, urzędy, itd. Maska z dobrym filtrem się sprawdza, jakby nic nie dawała to lekarze , pielęgniarki , pielęgniarze, infekowaliby się po stałej styczności z osobami chorymi, a tak nie jest, o ile niczego nie zaniedbają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Lasir Może śmigasz po wiosce i lesie, a nie w dużych skupiskach ludzkich, typu galerie handlowe, metro, urzędy, itd. Maska z dobrym filtrem się sprawdza, jakby nic nie dawała to lekarze , pielęgniarki , pielęgniarze, infekowaliby się po stałej styczności z osobami chorymi, a tak nie jest, o ile niczego nie zaniedbają.

W sumie mieszkam na dobrym zadupiu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  u mnie w pracy dostali covida ci co nosili maski też, ja nie nosilem nie zarazilem się . To o niczym się świadczy bo mieli zwykle szmaty albo te jednorazowe chirurgiczne noszone po kilka dni xd. Jakby mieli fpp3 to co innego.

Co do chorowania też mniej choruje kiedy się zaczął ten covid albo łagodniej po prostu. No ale to można wytłumaczyć tym że.kiedyś ludzie chorzy łazili po mieście, do pracy , do szkoły w autobusach kaszleli.itd teraz przeważnie biora zwolnienie.idą na l4 albo kwarantanna.

A nawiązując do tematu to najlepszym narkotykiem jest propaganda z telewizji xd. Nic tak nie ryje beretu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed Niech każdy robi, co uważa, nie porównywałbym jednak skuteczności prowizorycznych " osłon na twarz" typu maski bawełniane, a także masek chirurgicznych z maskami ffp3, ale jak ktoś nie chce, to niech nie używa, jego wybór. Sam wolę w skupisku ludzi mieć maskę z wysokim poziomem filtracji, by nie wdychać zarazków i cząstek pyłów, jakie znajdują się w smogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Niech każdy robi co uważa.

Tak powinno być również  w prawie. Wiadomo że są takie rzeczy jak zabicie kogoś drugiego ale to już jest ingerencja w inną osobę. Wolnoć Tomku w swoim domku.

Dlaczego nie mogę sobie palić u siebię w domu? uprawiać krzaków na własny użytek w świetle prawa? Dlaczego ludzie próbują na siłę ustalić przepis na życie? Mówić innym jak mają żyć, skoro każdy człowiek jest inny i to co szkodzi jednemu pomaga innemu.

Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem gorączkę, na pewno było to ponad dwadzieścia lat temu. Maskę miałem dosłownie kilkanaście razy nie dłużej niż pięć minut a mieszkałem w wielkim mieście i miałem częsty kontakt z innymi ludźmi moja praca polegała na kontakcie z ludżmi. Myślę że właśnie dlatego że mój organizm miał częsty kontakt z różnymi zarazkami, bakteriami, wirusami, nauczył się walczyć z nimi.

Zawsze miałem w dupie higienę w sensie mycia rąk kilka razy dziennie a jestem nerwowy i moje palce często lądują w ustach.

Wydaje mi się że przechodzę choroby jelitowo, bo jak wokół mnie ludzie są chorzy na jakąś grypę to odczuwam dyskomfort, przesra mnie, czuję się osłabiony ale nie tak żeby wyląować w łóżku.     

 

A najlepszy narkotyk to LSD. Jest jak książka która wpływa na sposób myślenia po jej przeczytaniu. 

Nie powoduje uzależnienia, milionowe części grama wzbudzają działanie, wchłania się przez skórę.   

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak  Prawo do dokonania wyboru we własnym zakresie powinien mieć każdy człowiek. Oczywiście jego wybór nie może rzutować negatywnie na innych, ale jeśli jego wybór dotyka tylko jego, jak uprawa konopi na własny użytek, to do tego prawo powinien mieć każdy wolny człowiek. W kwestii chorób, to mi się chorować nie chce, więc wolę maskę, niż potem się męczyć, z jakimś patogenem, jaki mi rozwali organizm, ale co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za naiwne pytanie... ale gdzie można bezpiecznie kupić LSD przez net? korci mnie aby spróbować 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andi napisał:

nigdzie i lepiej nie próbuj syfu

Znałem gościa co  mu się kwas na tydzień zawiesił, nie jest to całkiem bezpieczny środek.

Ale ten co wynalazł miał życie na sto dwa.

Ten co rozpowszechnił wykładał psycholigie na liczącym się uniwersytecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/03/2022 o 23:32, bingobum napisał:

przepraszam za naiwne pytanie... ale gdzie można bezpiecznie kupić LSD przez net? korci mnie aby spróbować 🤭

W darknecie jest wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są poradniki na zwykłym necie jak co robić.Adresy stron z darkneta też są na zwykłym necie.Przeglądarka Tor jeat potrzebna.Jak już wejdziesz to powoli wszystko staje się jaśniejsze ;)

@bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, nie wiem dlaczego nikt w Polsce tego nie tłumaczy przecież taki kanał na you tube miałby dużą oglądalność.

Może Mestosław? 

 

 

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...