Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już Ci moją propozycję napisałem.Ja używam biobizz, ziemia i nawozy.A jak i ile lać to Ci roślina powie.

@grolsch3 yt nie oglądałem akurat szukajac wiedzy.Wole treści do czytania, no i fotorelacje.

Ale racja.Godzinek na necie pykło kilkaset napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wszedlem na biobizz i wyskoczylo tryliard nawozow i tryliard ziemi wiec po to pytam ktos kto ma doswiadczenie powie 

slyszalem tylko o cannaterra pro+ i tyle wiedzy o ziemi wiec wole dopytac skoro tu sa ludzie wiedzacy 

biobizz nawozy obojetnie jakie czy cos konkretnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 nie wątpie że przydatne.Ja nie wpadłem żeby na yt oglądać poprostu :).ale za to znalazłem kilka przydatnych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 najbardziej w gotowych zestawach bawi mnie ten dobór lamp 😄

Z wentylacją też idą po łebkach.

Wykresy wydajności są mierzone w boxie 60x60 bez niczego na podłodze i wtedy pasuje. Dochodzi ciemna doniczka i ziemia i od razu spadają te cyferki na łeb na szyję.

A tak bardziej w temacie to 70x70 bardziej bym szukał 150 w dla świętego spokoju @ŁukaszB_NMS .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ŁukaszB_NMS nadal coś na kwitnięcie i stymulator się przyda. Możesz się bawić w bio produkty albo mineralne.

Nie mam głowy dziś do dopasowania takich rzeczy, ale taniej i optymalnej jest dobrać osobne komponenty pod własne widzimisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bio to biotabs, Biobizz np

Z minerałów canna, GHE, Hesi. Jest tego w opór .

Cal-mag to wapń i magnez dla roślin, pk to związki potrzebne na kwitnienie.

Chyba że nie o to pytasz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja już się nauczyłem, że producent chce zarobić. Wypuszcza specjalnie dużo specyfików, żeby nakręcać sprzedaż odpowiednią reklamą i stworzeniem zapotrzebowania na dany towar. W bloom masz prawie 5% azotu. Nie podasz go na weg jak roślina Cię o ten azot poprosi, a masz tylko bloom? Tylko dlatego, że jest napisane tak a nie inaczej :) biobizz mam rozpracowany, nie sądzę, że przejdę na coś innego bo mają praktycznie wszystko co chce do uprawy, ale na pewno już nie kupię niektórych produktów, na tą chwilę. Chociaż testy jeszcze trwają i na pewno nie skończą się w tej połowie roku. Za długo trwa uprawa, a jedna kosa to nie jest odpowiedź😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...