Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie pomocy chciałbym zabrac sie za chodowle ale kompletny brak pojecia  na poczatek mam tylko wybrany LED set growbox i tyle byłbym wdzieczny za podpowiedz jak sadzic kiedy i najlepiej jakie nasiona na poczatek ziemia itd.....??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie i niewymagające-szczypiorek :)@ŁukaszB_NMS

Najlepiej zainwestować czas i trochę poczytać o nowym hobby :)

Doniczki 11l, ziemia nie za mocna i firmowe nasiona.

Ziemia dedykowana oczywiście.PK trzeba podlać żeby popalić, ale to już musisz doczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz o tym poczytać.co z czym się je :). Ja używam biobizz allmix i jest rewelacyjnie dla mnie.

Do automatów można słabszą wyczytałem.@ŁukaszB_NMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie używał słabszej ziemi bo później więcej nawozów musisz lać i istnieje ryzyko pomyłki że coś przenawozisz, a tak to producent już zadbał żeby plant był najedzony i masz praktycznie wega spokojnego bo lejesz samą wodę

Allmix jeszcze mi nie popalił żadnej sadzonki

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Wyczytałem, że automatom można mniej lać.Allmix jest dobry wiadomo, ostatnio w niej kiełkowałem, udało się ;)

@ŁukaszB_NMS Kup biobizz allmix.Ja zacząłem lać w 6 albo 7 tygodniu dopiero.Teraz zacznę prędzej i stawiam na mikoryzę.

Są zestawy z tej samej fimy co ziemia.Masz komplet.

Ale serio dobrze poczytać przed wyparzeniem słoików na palenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biobizz to firma.Mają ziemie i nawozy...

Mikoryza to grzyby :)

Serio nie masz pojecia :).Nie znajdziesz złotego środka w jeden wieczór.Zawsze "coś" może się wydarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie mam złych zamiarów.Gdybym nie chciał, nie komentowałbym.Wiem, że mam wybór.Ja podkreślam co jest bardzo ważne poprostu.W tym przypadku wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jej nie posiadam a pytania staram sie precyzowac 

a zamiary masz zle bo sie nabijasz z kogos kto nic nie wie zamiast pomoc a pytania stawiam wyrazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe serio nie nabijam się.

Pierwsza szafa moja była oklejona folia do piekarnika a świecił chiński led.

@ŁukaszB_NMS

Było to bardzo niedawno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

box mam wybrany zostalo mi wybrac ziemie donica wiem 11L i nie wiem czy w faze wege dawac jakis nawoz czy tylko wode jezeli to jaki nawoz i jaka ziemie najlepiej 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 100w na flo będzie wystarczające przy 70x70, nawet jeśli są to słabsze samsungi.

Kolego nawet jeśli już ktoś ironizuje to tylko dlatego, że spędził bardzo dużo godzin na czytaniu, oglądaniu yt, podglądaniu innych w fotorelacjach z...upraw. Nie mówiąc o godzinach prób i błędów. To przyjdzie z czasem. Chcemy przekazać, że mając nieograniczony budżet, nie jesteś w stanie pojąć całej wiedzy. Jest ona bezcenna i jej nie kupisz. Musielibyśmy co najmniej elaborat napisać, jak nie książkę, a i tak mógłbyś nie zrozumieć bo nie orientujesz się w podstawach.

Nie atakuje. Ale nikt jeszcze nie odnalazł złotego środka na uprawę mj. Powodzenia

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...