Skocz do zawartości
Brazil Munster

Watermelon Zkittlez Auto.. BarneyS. LUMATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 28. / 5 od pokazania Włochów.

 

Woda narazie 1,2L co 3-4 dni

Temp 29/17 

RH: 60/75

Wczoraj było drugie LST, a teraz widac ze od razu ruszyly. Więc wielkiego stresu nie miały. 

Ostatnio jednej ujebalem  głowę przez swoją nadgorliwosc ale jakoś zroslo sie 😄 ale przez to że głowa dostała w dupe to boczne lodygi  ładnie  przybrały na grubosci. 

Odżywki:

Sensi A i B 2ml/L

B Candy 1ml/L

Vodojuice 2ml/L

Rhino skin 1ml/L

 

Na ta chwilę podlewac  będę nawozami co drugie podlanie.  

20220208_165145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 34/ 11 

Temp. 27/18

Rh: 50/70%

Światło 60% około 55cm na ta chwilę

Suple:

Sensi A i B narazie 2/3 dawki 3ml/L

B. Candy 2ml/L

Vodojuice chyba ostatnie podlanie 2ml/L

Rhino skin 2ml/L 

 

 

Dziś poprawiłem jej LST i chyba już jej nie będę stresować. Może coś tam będę urywal z liści do maks 20dnia kwitnienia więc mam około 9 dni na wyrywanie. 

 

 

20220214_124242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 41/18

temp 24/18

Wilgotność narazie jeszcze 60/75 

Suple lecą póki co po połowie dawki co drugie podlanie. 

 

Kwiaty już ładnie formuja się.

Dziś zajrzałem do namiotu A tam wiatrak spadł mi na jeden  z krzaków więc trochę pogniotlo mi krzaka. 

Ale ona ogólnie wygląda i tak najsłabiej z reszty..

 

Na przyszłość laduje maks 4 rośliny. 

Wcześniej 6 teraz 5 ale 4 na metr myślę że to jest ideoolo  żeby dobrze doswietlic, wytrenować itd roślinę

 

Nie wiem od czego mi lekko tak podpala końcówki? Myślicie że to może być od PK ?

 

20220221_180817.jpg

20220221_180831.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Też tak miałem i u mnie wszystko gra. Sądzę, że ja przesadziłem z Potasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster E tam. Bloom a grow to prawie to samo bo to stężenie tych samych pierwiastków także luz 😉 

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Lekko możesz przystrzyc, bo trochę gęsto tam jest i nie wszędzie światło może dobrze docierać, a do tego lepiej by w ścisku nie rosły, bo o plechę łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzisiaj i tak liście podwijalem  pod lodygi itd. Więc jest liści więcej niż tutaj widać. 

Myślisz żeby odstrzelic większość liści z dołu też? 

 

W poprzednim grow chyba za mało im wygolilem przez co topy nie dostaly swiayla i nir obrosly  mi w kwiaty, bądź taka odmiana była. 

 

 

Zrobię im.chyba jedno grubsze wyciecie i już do końca nie będę ich stresować. Jedynie jakieś podwijanie  liści. 

 

@Udyr  busz jest, chciałem jednak wstawić do środka osuszacz ale chyba jednak nie dam rady upchnąć  go tam

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Ja bym je lekko przerzedził, by nie było takiej gęstwiny, doły bym wyciął z tego, co się zmieni potem co najwyżej w popcorn, pewnie bym się pozbył też słabszych odrośli, jakie gorzej rokują. Moim zdaniem lepiej zostawić tylko najsilniejsze szczyty i to w nie niech roślina inwestuje całą energie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no jestem tego właśnie zdania żeby zostawić np 10 silnych odrostow niż 15 które i tak będą słabe A pochłonął sporo energii A i tak nie będzie z tego dobrego materiału. 

 

Co ciekawe dla 2 roślin ulamalem niestety głowy. Ale skleilem taśmą i zrosly się. To teraz najlepiej rozrosły się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...