Skocz do zawartości
Brazil Munster

Watermelon Zkittlez Auto.. BarneyS. LUMATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Przytnij je sobie teraz delikatnie, te największe wiatraki co odginasz, a ok 3 tygodnia zrób jej porządnego fryzjera 😉 powycinaj liście, wygol doły.. @Dobry_Człowiek!Tak mi radził i fajnie wyszło to 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster jeśli wychylają się do góry bez skręcania to znaczy że biorą żarcie z ziemi na pełnej k... Jak nie będzie się pogarszać to będzie puchła jak głupia.

Przenawożenie pk chyba wyłazi bardziej agresywnie jak zdążyłem zauważyć w kilku fr. Nie tylko na czubach ale po całym obwodzie liścia. Jeśli się mylę to ktoś mnie poprawi napewno.

Nie powinieneś mieć jak narazie powodów do zmartwień 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22/02/2022 o 10:56, Brazil Munster napisał:

Nie robi się fim/topa na auto. A wycinanie liści jak najbardziej 

Czytając coraz więcej o AF zaczynam wątpić w to stwierdzenie.Jest mnóstwo fotorelacji jak ludzie cięli automaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster sama woda mogła by zadziałać w odwrotnie złą stronę, pewnie mniej dasz przy następnym podlaniu to się zatrzyma żółknięcie.

Oby. Bo ładne świnki 🙂

@Lasir można niby ciąć. Tylko trzeba mieć doświadczenie kiedy, bo mogą wyrosnąć dwa małe topki które będą bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wleci sama woda, jak zatrzyma się to drugie podlanie też woda. 

Najlepsze jest to że 3 z 5 są właśnie z tymi końcówkami. 

4Jest mega ciemna A azotu nie podawałem nic , tylko tyle co z blooma. 

A 5ta jest dużo jaśniejsza i nich wszystkich ale za to leci grubo w górę u jest muskularna . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  

 

Szczerze zaczyna mnie podkurwiac ta uprawa:D każda z panien jest inna.  

3 maja żółte konczoki, 1 jest ciemna strasznie i koncowki ok. A ostatnia jest najjaśniejsza plus teraz ma tez koncowmi zolte plus dalsze postepowanie. 

 Ta w rogu od 3 dni też oklapnieta jakas. A nie sa przelewane, bo podlewam jak juz jest znacznie sucho

 

 

20220227_011714.jpg

20220227_011736.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Nic się strasznego nie dzieje, niektóre są lekko za ciemne, te oklapnięte liści nie wyglądają ciekawie, albo przesuszona albo przelana, jak mówisz, że nie przelałeś to przesuszyłeś, jakby to była wina wilgotności lub temperatury to wszystkie powinny być oklapnięte, a nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git @Zielone krainy

 

Dziś zapodalem drugi raz z rzędu sama wodę i dałem o pół literka więcej.

Zobaczy y jak będzie dalej szło.

Ogólnie zastanawiam się dlaczego praktycznie wszystkie rośliny mają takie żółte koncowki.

 

Następne podlanie trzeba będzie im coś tam zapodac żeby miały co jeść na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...