Skocz do zawartości
wodazmozgu

Uwaga ! Pożar taniej lampy led !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Teraz, Udyr napisał:

 v- tac są na Samsungach,

Rozwazalem je ale nie mogłem akurat wtedy znaleźć 13W żarówek o barwie 2700K, były 3000K, 4000K i wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy 3k też są całkiem ok, ale na wegetację to celowalbym bardziej w kierunku 6k+ , a na kwitnienie więcej 3k albo tylko ten rodzaj.

Jakoś tak konopia wg naukowców odbiera widma światła w różnym czasie wzrostu .

Ale ja nie jestem naukowcem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Udyr napisał:

ale na wegetację to celowalbym bardziej w kierunku 6k+ , a na kwitnienie więcej 3k albo tylko ten rodzaj.

Tak piszą naukowcy w swoich książkach. U mnie na wegu roślina idzie pod 2700K jak szalona, lepiej niż ostatnio pod HM. Widziałem fotorelacje gdzie chłop na chinskim ledzie 2000W a w rzeczywistości 400w(pobor z gniazdka) wyciągnął pół kg suchych kwiatów z automata. Światło jest ważne ale czy warto czasami przepłacać🤔

Jak byś chciał zobaczyć, to tutaj jest  link do tej fotorelacji 👉 https://growdiaries.com/diaries/85913-dinafem-white-widow-xxl-auto-grow-journal-by-scrogfreak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...