Skocz do zawartości
Gość

Auto Bubble Kush, 2x Auto White Widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloodwyn Ph ziemi, i tego czym podlewasz sprawdzić. Bo czuję że masz tam dobry bajzel w doniczkach.

Co im ostatnio lejesz, ile to ma dni, temperatura czy coś. Jakieś konkrety.

Nie wiem co mamy Ci poradzić jak nie wiemy co tam w Twoim cyrku się dzieje. 

🐺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

5,2  teraz podlewam od tyg samą przeleżaną kranówą napowietrznianą, woda świeża dwu dniowa, a jak leje papu to według tabelki canny Canna flores rhizotonic cannazym cal-mag i pk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr wiem czytałem. Czytałem też czym zbijać ph np wodą z sokiem cytrynowym, a czym zwiększyć? Po za ph+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn chwilę to zajmie zanim zacznie działać.

Jesteś pewny tego że podlewasz 5.2ph tak ? Żeby zaraz większe problemy nie wychodziły 😄

Wodę też by się przydało podbić do chociaż 6.2/6.5. bo sypać dolomit i lać złą wodę to też nie logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 godzin temu, onyx napisał:

@Bloodwyn @Udyr zrobić flusha na zasadzie przelania 3 krotności pojemności donicy wodą o dobrym pH i po klopocie

Masz na myśli ph około 6?

Czy troszeczkę większe skoro mam kwaśną glebe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W każdym razie podsypane dolomitem, jeszcze raz podlane obficie wodą. W zasadzie jakieś efekty już są. 1 zdj z przed 2 dni, drugie z dziś

20220129_154442.jpg

20220130_124158.jpg

Podnoszą się z gleby xd

Tam z tyłu są dwie WW.. patrzcie jaka różnica genetyczna xp tak samo podlewane, tym samym od początku. WW2 po lewej wyszła z gleby później a jest większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę, że też na żarówkach lecisz... dobry wybór u mnie na żarówkach dark devil wprost oszalal, odkąd zaczął kwitnąć, wyrósł 3 razy większy niż był na początku kwitnienia a dopiero 4 tygodnie ma.  Tym razem nie trenuje ani nie obcinam liści, sama ulozyla się w bukiet.

A te wszystkie małe chcesz tam później zmieścić razem? 

Trochę to nie wyjdzie chyba, że poobcinasz wszystkie odrosty i zostawisz główny he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Jerzy niee co ty gdzie je tam pomieszcze xd dziś wjechało małe przemeblowanie, czekam aż sezonówki będą gotowe do przesadzenia i do mniejszego boxa lecą te 4 automaty, a do dużego 4x 9,5l hercules pot z sezonami 🙂

20220131_164648.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bloodwyn No i rakieta. 

Ja się pochwalilem i dopiero co zauważyłem, że moje się zhermiły z niewiadomych przyczyn.

Ogólnie to nie polecam dark devils auto od Sweet Seeds, wskazywały przenawozenie nawet jak nawozów nie dawałem i w sumie żadnego nawozu nie dostały a końcówki lekko spalone. Po drugie bardzo wrażliwa na światło, trzeba daleko trzymać od samego początku, po trzecie są niestabilne, każda inny kształt miała. 

Jedyny plus to, to że kwiaty mają ładny kolor na finiszu.

Powodzenia, oby się aż krzaki łamały od ciężaru topow👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Jerzy napisał:

@Bloodwyn No i rakieta. 

Ja się pochwalilem i dopiero co zauważyłem, że moje się zhermiły z niewiadomych przyczyn.

Ogólnie to nie polecam dark devils auto od Sweet Seeds, wskazywały przenawozenie nawet jak nawozów nie dawałem i w sumie żadnego nawozu nie dostały a końcówki lekko spalone. Po drugie bardzo wrażliwa na światło, trzeba daleko trzymać od samego początku, po trzecie są niestabilne, każda inny kształt miała. 

Jedyny plus to, to że kwiaty mają ładny kolor na finiszu.

Powodzenia, oby się aż krzaki łamały od ciężaru topow👍

Czego się spodzoewasz od Red Family? Xd przecież oni, żeby zrobić taki kolor musieli złamać boskie prawo xP za dużo kombinacji, takie coś w naturze Nigdy nie rosło

@onyx tak to by stał i się kurzył xd a zawsze fajnie pomajsterkować, pokombinować 😁

@Jerzy ja gustuje szczerze w klasykach. Odmianach nie przekombinowanych. Lata 90'. Ehite widow, jack herer, ak, og kush xd to jest fajna elita

Jak te projekty skończe, to też lecą napewno 1 ww, 1 ak i 2x co prawda black, ale jack herer od bfs

Plus 2x amnesia jedna od dutch gen, a druga od bfs, oraz og kush xd nie pamietam z czego, w każdym razie pestek w tym roku nie kupuję 

#wsiojest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...