Skocz do zawartości
Gość

Auto Bubble Kush, 2x Auto White Widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Lasir czemu? Jak roślina do 40 dnia nie zakwitnie to jasne jak słońce że to nie jest automat, mój pierwszy krzak miał być automatem a okazał się sezonem, skapnalem się dopiero 55 dnia Wega że muszę przełączyć światło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn @onyx @Udyr To może być pomyłka i masz sezony.Ale to powinien być powód do radości.Masz czas żeby je przesadzić i zbudować rośline większą czyli z większym plonemJeśli to jednak sporo opóźniony automat to rób tak żeby rosła spokojnie.Po co światło przełączać jak i tak sama zacznie kwitnąć?Nie wiem ile automaty najdłużej wegetują bo dopiero zaczynam z uprawianiem.Jak jest jakiś pewny czas na zakwitanie a ja o nim nie wiem to masz bankowo sezona.ja bym ją obserwował dłużej niż tydzień, jak nie zaczną kwitnąć same to wygrałeś wg. mnie.

Chodzi mi o to że nie ma sensu AF zmuszać do kwitnięcia bo to auto w nazwie traci sens.A jak się okaże że sezon, a raczej tak bedzie, tomasz czas więc wygrałeś.

Jakbyś ją dziś przelączył to może na jeden wieczór jarania by było :) 

Jakbyś kupił sezona który okazałby się automatem to byłby problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem tak... codziennie rozrastają się masakrycznie. A kwiatów dalej nie widać.

20220108_154400.jpg

20220108_155256.jpg

20220108_155308.jpg

20220108_155317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak na 30 dni to słabiutko. moje mają połowę tego i zoobacz sam.. automaty gorilla 

IMG_20220108_170043.jpg

IMG_20220108_165858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn musisz. Ja bym Zjebał ten seedbank co zamawiałeś wysłał im zdjęcia i grzecznie zapytał " Co to kurwa jest za gówno co mi wysłaliście ? " ' )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raz miałem critical Orange Punch auto... i nawet po 3 miesiącach nie zakwitly, wyjebalem. Rosły jak auto a nie kwitly, nawet pokrzywy dookoła zakwitly a to ni chuja ha ha... napisałem do tych dilerów nasion i przyslali mi za to 10 nasion ak 47 XXL ale 3 miechy zmarnowalem, dobrze że out, to bynajmniej energetyki nie wzbogacilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że to może być wciąż wina za słabego światła. Dziś dodam chyba jeszcze dwa takie bulby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...