Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

4X GELATO 3X BLUEKUSHBERRY 1X ORANGE BUD CBD/1,04m2/lumatek attis 300wpro

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi Myślisz, że czarni kożystają z takich kompów jak ty i nie rozszyfrują maila i lokalizacji??  Ja akurat mam w dupie bo ja LEGALNIE sobie uprawiam farming
10 lat dla rządu pracowałem w PL i wiem jak to działa;) 
Teraz spokojnie cieszę się emeryturą w legalnym kraju

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz
Spokojnie ja w strukturach armii/wywiadu robiłem ale to już nie aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Życie. Ja nie zupa żeby się komuś podobać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr
Ja mam mega luz a to tekst z "pitbula " wegi .. 😄 ja mam tyle luzu, że czasem zapominam, że mam kości hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy olać to 

Bardziej mi zależy na tych topach które bardzo powoli puchną. Nawet 50g z tych trzech topów by było gdyby tak fajnie spuchły, bo są na długość większe niż butelka piwa Znowu poleci dawka 2,5pk, 4ml top-max, 5ml bloom 0,8 calmag 2ml cannazym. 

IMG_20220105_205211.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To już lecisz na wysokich dawkach, powinny ruszyć, chyba że światła mają za mało, bo ten panel ts to głównie dla LSD z tego, co widzę świeci. Ja koszę ostatnią roślinę góra za 3 dni, bo już wystarczy siedzenia w szafce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Wolno puchnie, jak sam mówisz, a puchnięcie też w dużej mierze zależy od światła, a nie tylko od nawozów. Niby powinno być ok, jak masz tam 40 tys. Lumanów na 0,42 m2., na jakie wystarczyłaby połowa z tego, ale i tak coś nie gra do końca, który to dzień kwitnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kwitnienia nie pamiętam ale wiem że ogólnie koło 100 już ma. Czekam jeszcze ten miesiąc i kosa, ewentualnie połowa lutego. Fajnie jakby coś bursztynów wleciało. Nie tylko są nawozy. Może mieć jakiś inny problem, coś z korzeniami może być nie tak skoro wolno pije wodę 

A może już za dużo lisci straciła i proces fotosyntezy przebiega wolniej 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To ostatnie zdanie może być najsensowniejsze, liście są potrzebne w procesie fotosyntezy. Nawozów dokładać nie ma sensu, musi już raczej iść do końca jak idzie i wyjdzie, co wyjdzie. Z tej LSD sporo zbierzesz, więc nie ma się, co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Póki będziesz widział, że jest głodna to tak. jak zobaczysz, że potrzebuje przerwy od nawozów to przerwiesz, ja u siebie leje cały czas, ale moje rośliny na to mi pozwalały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...