Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

4X GELATO 3X BLUEKUSHBERRY 1X ORANGE BUD CBD/1,04m2/lumatek attis 300wpro

Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie zaczyna…prawie wszystkie wychodza rownoczesnie 

418F1C1F-267D-45B8-BC6E-DC8FA5FE1C44.jpeg

6487F6F1-0956-4DB4-A5DB-A4BEBD4CC39C.jpeg

E5E1D262-047A-4F00-8BA3-37F013310FF3.jpeg

D50E3E9E-C07E-4BBA-A85A-61956F08A1D3.jpeg

@Dobry_Człowiek! Chodzi ci o to ze majac te torbe to mam miec zamkniete wloty pasywne i tylko went wtlaczajacym ?? Czy z ta torba dziala tez na zasadzie butli ze robisz. Obieg zamkniety 

Czy wrzucasz ja i pach sobie tylko wisi ?? @Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed nie nic nie zamykaj. Ta torba to porostu taki dodatek w boxie z dodatkowym co2. Poprostu ja wrzuć do boxa i niech sobie wysi. Zawieś ją wysoko ponad lampą żeby nie świeciło na to światło. Co2 jest cięższe od powietrza i opadnie na dno.

Niektórzy robią obieg zaminiety i wtedy odpowiednio dawkują co2. Jest tutaj ktos na forum co ma cos takiego. Jeżeli chcesz coś więcej się dowiedzieć zobacz jego fotorelacje albo napisz. Ja używam taką torbe ale niewiem czy ona cos daje bo nigdy nie miałem porównania. Moim zdaniem dobrze mieć cos takiego,  aczkolwiek nie duzo osób to używa i tez im wszystko ładnie rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  Z tabeli wynika, że leje się go od początku. Ja bym odczekał jeszcze dzień i bym delikatnie nalał, skoro dawka jest od 1-4 ml , to daj 1 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, stopniowo zwiekszam ilosc wody.

ostatnio nalalem kazdej po 20 ml, wczoraj po 30, dzis bym podlal ale widze ze maja jeszcze ciemniejsza ziemnie w miare wilgotna wiec jutro z rana podleje po 40 ml z tym ukorzeniczem 1ml/l

Edytowane przez TheNotoriousOfWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Nie wyraźne ziomku, bo nie widać trichomów dokładnie, za bardzo rozmazane, mleko jest, ale pewnie są też przeźroczyste, więc mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...