Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

4X GELATO 3X BLUEKUSHBERRY 1X ORANGE BUD CBD/1,04m2/lumatek attis 300wpro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  Ja przesadzałem zawsze na lekko wilgotnej ziemi, ani suchej ani zbyt mokrej, jak widzisz korzenie wychodzące u podstawy pojemnika to możesz przesadzać, ale jak potrzymasz jeszcze dzień to też nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sadze do docelowej mniej zabawy raz jak bawiłem się w outdoor posiałem w miarkach 200ml to po tygodniu jak przesądzałem do jeszcze większych pojemników korzeń był dobrze rozwinięty i przy spodzie (po tym doświadczeniu odeszła mi ochota na zabawę w przesadzanie dwa razy przesądzałem by za 3 razem poszły w ziemie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Tomaszszym @Zielone krainy @onyx oficjalnie możecie zamknąć fotorelke. niemili panowie zabrali cały dorobek i nadzieję że kiedyś spróbuje swojego pięknego badyla. Kumpla nie mam na nim 4 lata(recydywa mu wyjdzie) za dużo się złożyło na to wszystko żeby nie odpuścić i trzeba myśleć o czymś innym. Z fartem panowie i oby nigdy takich akcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed Kto cię sprzedał jeśli można wiedzieć, masz jakieś podejrzenia i rady dla innych żeby uważali?

Ważyli ci planty? ile ci dali? dozór, grzywna, zawiasy masz czy coś grubszego?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed
Wiesz, że ktoś cię sprzedał czy poprostu z dupy Ci z nakazem wjechali? Uprawiałeś w Polsce czy gdzieś w Świecie gdzie jest normalnie(legal) ?  Może jak w PL to przez forum Cię namierzyli przez maila 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...