Skocz do zawartości
Ashairin

Gotowy zestaw growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Chciałam się zapytać czy takie gotowe zestawy są lepsze i taniej wyjdą niż gdybym np chciała wszystko osobno brać, co prawda trzeba parę rzeczy dokupić ale to nie aż takie znaczące. Zastanawiam się nad jednym z tych 3 zestawów 

1.https://www.growtent.pl/product-pol-1916-Growbox-zestaw-Herbgarden-50x50x140-2x-CFL-125W.html

2.https://www.growtent.pl/product-pol-1420-Zestaw-uprawowy-growbox-eco-RoyalRoom-R-60x60x160-CFL-200w-Elektrox-dual.html

3.https://www.growtent.pl/product-pol-917-Growbox-Zestaw-Herbgarden-50x50x140-cfl-Phytolite-200w.html

A nawet jeśli bym nie brała gotowego zestawu, to do boxa 60×60×140 lampa mars hydro ts 600 I taki wentylator będzie dobry? Bo kompletnie nie mam pojęcia I wolę się zapytać. Jeden z tych 2:

1.https://www.growtent.pl/product-pol-4712-Zestaw-wentylacyjny-Quiet-Flat-100mm-103m3-h.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

2.https://www.growtent.pl/product-pol-2957-Zestaw-wentylacyjny-Axial-flo-125mm-243m3-h-filtr-Croco-160-240m3.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

Dzięki za odpowiedzi i sytych topów życzę 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ashairin  To kup namiot 50x50x160, Mars Hydro ts 600 i możesz dać ten ostatni zestaw do tego, jak chodzi o wentylacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

https://www.hemp.pl/produkt/zestpro-led-120x120

Zastanawiam się nad tym zestawem, ale mam wątpliwości, czy cena jest adekwatna co do przedmiotów znajdujących sie w zestawie 😄

Jestem jeszcze ciemny w tych sprawach, dlatego liczę na Waszą pomoc! Dzięki z góry!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 x 120x120 x200cm, HOMEBOX AMBIENT WHITE Q120, PAR+, GROWBOX, SZAFA, NAMIOT UPRAWOWY (GBOX-HB AMBIENT AQ120)


1 x LAMPA LED, CLOROFILLA 330W, LED CREE CXB3070 COB + LED Osram SSL80, do uprawy roślin, Phytolite (LED-CLOROFILLA 330W [2SZT./20%])


1 x CICHY WENTYLATOR KANAŁOWY Z KABLEM - PROFAN TT, fi125mm, 2-BIEGI 220/280m3/h, 23/37W, dobra jakość (WEN.TTMAX -125MM [12SZT./20%])


1 x FILTR WĘGLOWY PRO-ECO VF, fi125mm, 320-480m3/h, h30cm, 2,85kg (W.F.PROECO VF 125/H30 [4szt./20%])


1 x PRZEWÓD WENTYLACYJNY FLEKS ALU/PVC MIĘKKI, fi-127mm, 1m, 125 (WEN.FL.PVCALU 127/ 1)


1 x PROGRAMATOR CZASOWY ELEKTRONICZNY VF - TIMER, CYFROWY, 1min, MAX 16A/3680W (PROG-CYFR. VF [12SZT./20%])

Cena zestawiku: 4350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wacohaze  nie znam tej lampy widze ze ma chłodzenie aktywne więc bedzie buczeć czy wydawać inne hujowawe dzwięki,  wiec nad lampą bym sie zastanowił Mars hydro Spider-farmer? Tańsze zamienniki ale sprawdzone, musisz poszperać w necie na temat tej lampy opinie jak sie sprawuje, wydaje mi sie ze taki zestaw jestes w stanie skompletowac za mbiej niz 4,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wacohaze + ziemia ,doniczki, nawozy, nawilżacz, stacja pogody (jeśli lubisz trzymać sztywno warunki), jakiś miernik pH.

120x120x200 to ze dwa mieszające wiatraki trzeba. I lista może się rozwijać w miarę potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wacohaze napisał:

czyli skompletuje taki zestaw i będę mógł być spokojny, że wszystko jest odpowiednio dobrane? No ew. zmienię tą lampę 🙂

Oczywiscie ze tak, uwazam ze gotowy zestaw to taki chwyt ze sterony sklepu jak szukalem to zestaw 1x1x2m za 2,7k z lampą jungle 150W z tego co wiem ma ktoś ten Panel tutaj, nie wiem czy nie @onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam szukać zestawów na oficialnej stronie Mars hydro.Zestaw to box plus lampa, albo box, lampa plus wentylacja.Wychodzi sporo taniej niż w PL nawet z przesyłką.

W PL najlepiej kupic wszystko z osobna jak juz koledzy wyżej zauważyli ;)

@Ashairin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, onyx napisał:

@ArteK ja mam the Jackson 150w z serii jungle i polecam w chuj 

 Oooo to to mi chodziło Wlasnie znalazłem te lampe za dobrą kase, nie wiem czy sam jej nie kupie bo szykuje 3 box 🙊🙈 lampa sztos

@Lasir gotowe zestawy to shit, samemu kompletując zestaw masz wplyw na każdy parametr. Przykladem jest tu ta lampa phytolite 2,5 k za ten hajc zobacz ile mozna dobrego nakupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Zgadzam się.Ja piszę o zestawie od Marsa, z ich strony .eu.Jedyny który  ma sens bo wychodzi sporo taniej.Lampa+box albo lampa,box+wentylacja.Sporo taniej...Ja za marsa ts1000 zapłaciłem 700zł po przeliczeniu waluty i z wysyłką.Z boxem wychodzi jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir No to si. Jestem Ciekaw tego wentylatora od marsa. Czy gówno ulepione na szybko żeby potrzeby rynku załatać. Secret jardin wypuścił fajne wentylatory dedykowane pod ich filtry, ogolnie jak gosciu pokazywał na filmie to montaż,i praca samego zestawu robi robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK i tak sporo taniej.warte ryzyka...

Mozna lampe z boxem kupic a reszte kompletowac powoli już z polskich stron...

Jakbym to wiedział w sierpniu to bym kupe szmalu zaoszczędził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...