Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, zhermi się roślina jak będę wycinał odnóża które od 20 dni kwitną?Mam na myśli te nierokujące, które, niesądziłem, że tak urosną.Robiłbym to stopniowo i powoli.Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! właśnie do Ciebie pisałem  :) 13 listopada przełączyłem światło i tak się własnie zastanawiam co robić.Robi się gęsto a troche boję się jajec.

20211204_160002.jpg

Co byś zrobił Dobry czlowieku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Zobacz na fotorelacje @UKTHC on tam teraz zrobił fryzjera i zrobił bym prawie identycznie jak on. Na moją też mozesz zobaczyć bo też robiłem fryzjera. Miejsca masz, także usunął bym tam około połowę dołu z popcornu i odrostów do których słabo dociera światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Wasze relacje.Jestem na bieżąco :). Dobra tak zrobie.@Dobry_Człowiek!

Tu przemawia moja nadwrażliwość na zieleń :) Czytam co robić, wiem co robić a i tak się boję.Ale kij, kto nie ryzykuje ten nie pali zioła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę nowego tematu zakładać,przełączone 27 listopada, pozbywać się takich mało rokujących  gałązek?

777A65B6-19EB-43E6-9EF2-B4AB506DF5B9.jpeg

FAB167EF-061F-43B3-B0CF-5B57CED2A3D5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odpowiadając na pytanie czy dobrze czy nie?.

Wygoliłeś dolne odrosty, i jest si.

teraz juz nic nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Scoobi  Nie, ale jak ci mówi kolega wyże,j daj jej teraz spokój, niech ma czas na regeneracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...