Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, zhermi się roślina jak będę wycinał odnóża które od 20 dni kwitną?Mam na myśli te nierokujące, które, niesądziłem, że tak urosną.Robiłbym to stopniowo i powoli.Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! właśnie do Ciebie pisałem  :) 13 listopada przełączyłem światło i tak się własnie zastanawiam co robić.Robi się gęsto a troche boję się jajec.

20211204_160002.jpg

Co byś zrobił Dobry czlowieku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Zobacz na fotorelacje @UKTHC on tam teraz zrobił fryzjera i zrobił bym prawie identycznie jak on. Na moją też mozesz zobaczyć bo też robiłem fryzjera. Miejsca masz, także usunął bym tam około połowę dołu z popcornu i odrostów do których słabo dociera światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Wasze relacje.Jestem na bieżąco :). Dobra tak zrobie.@Dobry_Człowiek!

Tu przemawia moja nadwrażliwość na zieleń :) Czytam co robić, wiem co robić a i tak się boję.Ale kij, kto nie ryzykuje ten nie pali zioła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę nowego tematu zakładać,przełączone 27 listopada, pozbywać się takich mało rokujących  gałązek?

777A65B6-19EB-43E6-9EF2-B4AB506DF5B9.jpeg

FAB167EF-061F-43B3-B0CF-5B57CED2A3D5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odpowiadając na pytanie czy dobrze czy nie?.

Wygoliłeś dolne odrosty, i jest si.

teraz juz nic nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...