Skocz do zawartości
Duszek

Critcal Orange Punch, Do Si Dos | Mars Hydro TS 600 | Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatki dzien 37 chyba lekko spartaczyłem robote, jeden sie przystopował przypuszczam ze go przelalem, jeden ładnie rośnie. Chcialem zrobic scroga ale chyba nie tak to powinno wyglądać jak wygląda na ten moment i chyba przedłużę troche wega bo nie wygladaja zadowalajaco. Co poprawic zeby wygladalo to lepiej a moze przesadzam i nie jest tak zle?

IMG_20211206_152057.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chyba przesadzilem troche z nawozami bo sie niektore liscie lekko poplamiły ale myślę ze w miare to wygląda w planach jeszcze tydzień wega. Chyba ze lepiej bedzie je troche jeszcze potrzymać?IMG_20211209_173744.thumb.jpg.a887d3b710884eab1902f2a671fbbc23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Duszek Potrzymaj tydzień, jak ci wielkość będzie odpowiadała i z roślinami będzie wszystko w porządku, to przełączysz, a jak nie to przedłużysz wega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ta była przelana, tą co niby przelałem to wygląda dobrze nie ma plam, niestety nie mierze ph ale raczej problemów z wodą nie było moze to jakiś niedobór albo nadwyżka nawozów? Ostatnio lałem samą wode to moze cos jej brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Duszek  Głodne są niektóre, wysysają pierwiastki z dolnych partii liści. Bloom + calmag, ale nie wszystkim, bo nie wszystkie potrzebują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calmaga niestety nie mam, musze sie zaopatrzyc bo juz pare razy o nim czytałem, jakies jeszcze nawozy polecacie to odrazu kupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupilem jeszcze calmaga a widze ze roslinom brakuje bo nowe liscie wychodzą żólte da rade jakos w inny sposob dostarczyc te pierwiastki? Na ten moment to nie mam za bardzo jak sie zaopatrzyć IMG_20211222_123736.thumb.jpg.702d7d51d94f7ee25390d8b20df1618a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duszek Masz jakiś ogrodniczy blisko ? Dolomit możesz spróbować znaleźć, albo sól epsom. Powinni coś miec w większości sklepów.

Ta solą epsom nawet oprysk można zrobić. Szybciej chyba dociera do rośliny.

Pozdro 🐺

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche minęlo odkad ostatnio aktualizowałem fotorelacje ale nie mialem za bardzo czasu, calmag zakupiony jak narazie tylko dwa razy dawałem ale dalej liscie żóltawe, tak im juz zostanie jak nie to co moze dawac? Nalałem im dzisiaj calmag pk13/14, terra flores, rhizotonic i Cannazym. Moze przesadzam troche z nawozami?

IMG_20220105_175936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Duszek napisał:

Nalałem im dzisiaj calmag pk13/14, terra flores, rhizotonic i Cannazym. Moze przesadzam troche z nawozami?

raczej tak, chyba poblokowałeś je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...