Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Na wsi mieszkasz, pewnie lasy wokół ciebie, wszystko byś był w stanie zrobić w garnku na ognisku w sensie masła, albo lepiej na turystycznej kuchence, jak się chce to się da. Natomiast, jak będziesz miał masło, to nikt się nie kapnie co pieczesz, bo to nie daje takiego zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Po co nocą? Kuchenka turystyczna, jedziesz nad jakąś wodę na ubocze z dala od ludzi, jakbyś robił grila, zamiast pieczenia kiełbasy, lub przy okazji pieczenia kiełbasy robisz masło, czas około 1 h i masz masło, z jakiego możesz piec w domu bez przypału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz W domu, by w czasie robienia pachniało mocno, na zewnątrz z dala od ludzi na świeżym powietrzu to nikogo nie obejdzie, bo to nie pchnie, jak zioło tak w 100%, jak się gotuje, ale smrodzić będzie.

Jak byś spróbował raz, to mimo lenistwa byś piekł dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz temat do sloika z maslem klarowanym sloik zakrecasz i wrzucasz go do gara z wodą i gotujesz na malym gazie. Praktycznie 0 zapachu.

 

Ale.... 1h na maslo ? Wydaje mi sie ze troche za krótko by bylo dobre.

Nie wiem jak trzepie maselko bo nie mialem okazji probowac ale mój zwierzolubny musi i widac ze działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie pal głupa, masło robisz po to, aby mieć do robienia ciastek. Zrobisz masło w lesie to w domu w piekarniku będziesz mógł piec ciastka i nie dostaniesz od mamy wałkiem w głowę, bo nie będzie pachniało ziołem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Wyluzuj kumpel, to tylko zioło + alko, weszło ci za mocno, spójrz pozytywnie, bo nie wszystko jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak nie panujesz to tak, ale jak nie panujesz, to nie jaraj, bo to nie dla ciebie. Zioło ma tylko podsycać możliwości umysłu, ja z niego po to korzystam, temat nie ma ci szkodzić, ale pomagać, ale efekt taki wyszedł u ciebie pewnie dlatego, że piłeś alko wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...