Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

Problem z rośliną konopi ?

Rekomendowane odpowiedzi

@kubus425 to tak średnio ma jeża ale jak chcesz to trzymaj nie ma co się poddawać, przy następnym projekcie będziesz wiedział czy trzymasz takie mutanty czy nie 

Bywały i takie fotorelacje tu że mówili do wyjebania krzak a dotrzymał do końca i nie żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx dzieki za słowa otuchy haha jak widzisz 2 juz rosną nowe a niedlugo chyba zmienię sprzet i polece nowy projekt a ten zostawie zeby moja dokończyła. Szkoda mi ja wyrzucać ale wiem ze jest karłowata i za duzo z niej nie bedzie 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 może nie bd aż takiej lipy 22 dzień dopiero może być karłowata ale za to może ładnie w topy pójść … choć nie musi , także wróżenie z fusów na ten moment , sory nie zerknąłem na moc lampy i metraż u cb dokładnie jeżeli wszystko w normie to coś z tego może być jeżeli żarówka od kibla to nie ma co się łudzić jeżeli dalej taka truskawa bd bez zmian obserwuj i podnieś lampe by się wyciągała jaki masz teraz dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucaj rośliny.na czym się chcesz nauczyć jak nie na swoich błedach?lampa ostro do gory, nawozy pod klucz a Ty czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj nt. uprawiania.

@kubus425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...