Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

Problem z rośliną konopi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@kubus425  Wygląda, jak mutant genetyczny, ja bym ją usunął i zaczął od nowa, bo i tak daleko nie zaszedłeś, ale czasami lepiej zrobić parę kroków w tył niż się w coś ładować na siłę, byle tylko to dalej ciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 podnies  lampe i daj jej odpocząć  pare dni z nawozami zwiększ wilgotność  uważaj na temp i dosiebie dojdzie jeszcze nie ma tragedi raczej  jak często podlewales i jak dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadz ja juz do wiekszej doniczki, bedziesz mial spokoj na pozniej a w dodatku czysta ziemia. Lej samą wode i nie przejmuj sie to jeszcze dziecko, nie lej nawozow tylko sama wode z dobrym ph. Poczekaj miesiac i wtedy bedziemy widziec jak rosnie 🙂 nie stresuj sie janek. zobacz, moja roslina od poczatku byla jakas dziwna

IMG_20210816_213924.jpg

 

pozniej sobie rosla dalej, ciagle poplamiona i nagle jeb:

16325878237498930029470042180538.jpg

 

byla taka przez pare dni, chcialem ja wyjebac w pizdu i nagle sie rozkrecila z czasem i jest taka:

IMG_20211105_031206.jpg

 

cierpliwosci i bedzesz zadowolony synek, byleby jej nie spal tymi nazywami. przesadzaj i lej wode, tylko nie przelewaj jej za bardzo 😉 

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Nie wiem tylko po co uprawiać mutanta, ja takie zachwiane genetycznie rośliny od razu usuwam z uprawy, bo dobrze nie rokują, a to jak roślina wygląda w mojej ocenie, to nie jest tylko wpływ złych warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za rady ale chyba zostanę przy niej jak juz jest. Postaram sie ja odżywić przy pomocy samej wody a 2 x blue amnesia auto juz powoli kiełkuje takze zobaczymy co z tego wyjdzie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@kubus425  Twój wybór, coś się z tego nauczysz, ale na plon bym nie liczył, jak coś będzie to marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 pewnie ten miernik masz szajsowaty co nie pokazuje dobrze wartości pH

5 godzin temu, kubus425 napisał:

dzis bedzie lana woda po 3 dniach od ostatniego nakłania nawozów 

ty ją nawozami traktowałeś już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...