Skocz do zawartości
Duży Topek

4x auto / Ts600 / Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner powiem ci szczerze jeszcze kiedyś bym zajebał na raz tyle, ale na początek zjem 1.5g. A na drugi strzał jak coś pomiędzy 2.5-3.5

@fxxx1337 bongo wale wielkości od kostki po kolano, ale do grzybów z takim zapałem nie podchodzę bo wolę nie mieć na start bad tripa 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej na dole . Auto grapefruit po dokładniejszym LST(day24+-)

Na górze po prawej  amnesia lemon(d17+-)

Po lewej na górze amnesia gold (d13+-)

I  najmniejsza (d6/7+-)

 

 

 

20211115_193512.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto grapefruit ładnie zajął całą donice i mogę uznać LST za udane. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w całości na flow bo nie ukrywam delikatnie boje się o miejsce. Ostatnim razem jedna roślinka w tej donicy 11L z góry zajęła mi 3/5 miejsca w boxie.

Będzie ciasno, ale przytulnie 😂💕

20211117_114516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

💪

20211119_140154.jpg

Nawet nie wiem kiedy to ciąć xD, ale chyba jak kapelusze się otworzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zaraz po tym jak kapelusz się otworzy, i serio nie czekaj zbyt długo bo jak zacznie sypać zarodnikami to straci dużo na mocy.

Edytowane przez #ジャクぶ#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duży Topek

Ja zbierałem partiami, w zależności który dochodził jako pierwszy, tego wyrywałem. 

Kilka razy popełniłem błąd w postaci tego że przed pracą zerkałem na griby I zauważałem dopiero w połowie otwierające się kapelusze (czyli takie pół otwarte) stwierdzałem że dobra po pracy ścinka... Wracam do domu 9h później a tam kapelusze otwarte na max i czarno pod dołem...... Ja stosuje się do zasady im wcześniej tym lepiej (oczywiście bez przesady i tylko w przypadku gribów) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20211121_222226.thumb.jpg.b2838cda2a2160dc2b1ff4f6ed5537c1.jpg

Jedna już kwitnie A.Grap, a A.Pineapple jak na razie najwolniej rośnie, lecz wydaje mi się że całkiem zdrowiutka.

Jakieś pytania/uwagi mile widzane.

Ps: Grzyby kilka zjadłem i powiem że całkiem coś nowego,innego,ciekawego mocne 8/10. Ale wiem że prawdziwa przygoda z nimi jeszcze mnie czeka bo na razie nie wchodze na dawki powyzej 1.5g.

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Duży Topek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i niestety zrobiłem topping? Na tej najmniejszej auto pineapple, ale nie będę robił jej lst i nie tykam jej do końca . Ewentualnie odrosty trochę naciągnę i tyle. 

Co do reszty panny w większych donicach trochę porobiły się (sałaty) chyba za dużo podlewam także zostawiam do wyschnięcia i poleci po 0.5L. 

Aktualnie na 1 miejscu jest auto grapefruit ładnie rośnie powoli robią się pałki.

Ps : obiecalem sobie, aby nie wyrywać niepotrzebnie wiatraków itp, lecz znowu trochę poleciała kosa bo jednak 50x50 to chuj nie metraż na 4 roślinki chyba że w donicach po 5L 

 

I jak ktoś doczytał do końca to mam do cb pytanko byczku. 

chce wyciąć ściankę jedna i doszyć boxa 40x40 i wpieprzyc tam jeszcze hps'a 150w czyli łącznie 250w i teraz pytanie pobór prądu jest adekwatny co do ilości plonu pomiędzy 100w a 250w?

hps będzie pod 50x50 a mars do tego mniejszego aby wyciąg i wiatrak dał jakoś radę. Pomysł wynikł że jest zima także warunki adekwatne co do tego grzejnika hpsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 plan jest taki aby jedna roślinka tam jeszcze wsadzic czyli razem 3-4 i ewentualnie będę sprawdzał jakie doniczki bede wstanie tam dać . Najgorszym problemem jest wysokość bo jeden box 120cm drugi 140. Dlatego nie tnę od razu tylko myślę ciągle czy jest sens. Bo druga opcja to po prostu kupić namiot nowy jakiś 60x60x160

Nie ukrywam że powoli myślę nad tym aby pokój folia okleic albo ewentualnie biała farba i 2 hpsy po 400w i jazda bez trzymanki. 😂

Ale narazie musi wystarczyć to co mam 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Duży Topek napisał:

@grolsch3 plan jest taki aby jedna roślinka tam jeszcze wsadzic czyli razem 3-4 i ewentualnie będę sprawdzał jakie doniczki bede wstanie tam dać . Najgorszym problemem jest wysokość bo jeden box 120cm drugi 140. Dlatego nie tnę od razu tylko myślę ciągle czy jest sens. Bo druga opcja to po prostu kupić namiot nowy jakiś 60x60x160

Nie ukrywam że powoli myślę nad tym aby pokój folia okleic albo ewentualnie biała farba i 2 hpsy po 400w i jazda bez trzymanki. 😂

Ale narazie musi wystarczyć to co mam 😞

Czytałem dzisiaj o tym że typek robi hps czy cflami (ale na trochę innej zasadzie) grzejnik dla tenta1x1m. Postaram poszukać i wyślę Ci priv. Jakbyś się decydował zmienić namioty, to ten 50 jak masz w dobrym stanie i za dobrą propozycje to możesz uderzać 🙂 nie wiem jakie masz warunki na zewnątrz boksa, ale bez niszczenia dwóch kabel grzewczy i termostat Ci proponuję. Na Twoją powierzchnię to myślę że 120w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...