Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@ArteK tak, ale jest o stówkę droższy, i w kostce, a żyto jak często wstrząśniesz to będzie to grzybnia w formie sypkiej. Np do wysypania na dno akwarium 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn ooo bratku to ja nie znaju sie na grzybach, wiem ze muchomory są jadalne tylko te biale kropki trzeba postrącać, xD czyli co lepsze to niz gotowiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak chciałem się pochwalić xP przyszedł do mnie większy namiot 60x60x120, ale zacznę go używać w przyszłym roku

20211210_161059.jpg

20211210_161055.jpg

20211210_172029.jpg

Do tego 8x bulb i 1x cfl

20211210_172355.jpg

A kuku xd

Pozdro!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK @grolsch3 @Zielone krainy dawkowanie produktów od Canna np pk 13/14 czy rhizotonic robić według zaleceń producenta? Bo wiem, że te nawozy typowo pod planty, chyba że macie inne proporcje, jeśli używacie/liście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem od canny niczego, ale jak coś leje to proporcje producenta są jedynie drogowskazem. Lubię łamać przepisy 😉 a tak serio to jest biznes, dla nich najlepiej jakbyś wszystko lał jak Ci napiszą, a najlepiej będzie jak będziesz obserwował rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr a moje z niemiec 😁 cofało się jeszcze pod amsterdam ale finalnie trafila Do Mnie 😁 w każdym razie zakup udany, jest dobrze wykonany, dużo otworów, że można nawet bokiem poziomo go jebnąć i będzie cacy.

Powiedzcie wgl., jeżeli liście żółkną od podstawy ku górze, czego jest to oznakom? Przelane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No 3 liście całkowicie żółte od dołu, nie wiem jak przebiegał proces żółknięcia ale już są całe yellow. Pk 13/14 chwilowo z biohumusem

@grolsch3 w takim razie przelane.. wypierdole ten kermazyt i tyle z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na szczęście zaczynają się robić zielone od krańców, wszystko wraca do normy. Sorry, że ze światłem ale godzina dnia im została i idą lulu, więc niech się świeci xd

20211212_211300.jpg

A tu bubble kush od RQS

20211212_211501.jpg

I 2x White Widow of RQS, ale nie będę im robić chyba fr xd tak okazyjnie pokazuje

20211212_211508.jpg

20211212_211512.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...