Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@ArteK czekam, aż poznikają preflowery... mimo LST jakoś nierówno rozwijały się topki. Ale trzeba dodać, że ta roślina przeżyła w kur stresu. Już dawno temu powinna być gotowa 🙄 popróbuje z tym nacinaniem. A zapach.. kurcze taki słodkawy, tak mi się wydaję 😁 że aż chce się zjeść 😜

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn mi sie wydaje ze ten Led tu sporo namieszał. Lepiej ogarnij sobie adapter rozgałeźnik na 5 żarowek i tego leda wypitol. Albo Ledam panel. Cena nie wysoka a Jakość dobra. Czemu czekasz az kudly znikną? 

@Bloodwyn sampla na testa mozesz urwać niech schnie w szafce. Rozważ serio panel Ledam zobacz co robi @Zielone krainy na dwóch panelach chyba 60w jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Preflowery mogą być? Nie czekać, aż wszystkie "zżółkną"? Chwilowo wygląda to tak:

20211116_235753.jpg

Od prawej jeszcze nie zrobione do końca topki

20211117_000352.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bloodwyn  Za małe powiększenie, potrzeba zdjęcia, jakie lepiej pokaże, jak wyglądają trichomy, bo na ich podstawie ocenia się gotowość, ale też wiele zależy od tego, co chcesz uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jeszcze są takie szklą powi3kszające a w rogu szkla jest kawełek jeszcze mocniejszego. Moze tym uradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie gdzie nie gdzie wpada już w amber, ale i tak jeszcze trochę poczekam. Dziabne sampla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn tak zrób tylko odczekaj jak przeschnie w miare nie spiesz sie bo tu pospiech tylko psuje efekt, zadne suszenie w mikrofali itp ze 3 dni w szufladzie jak bedziesz czuł ze zaczyna sie kryszyć to mozesz go suszarką podsuszyc, nie bedzie to 100% potencjału ale bedziesz miał jakiś podgląd na sprawe, ta ekstaza jak sie pali pierwsze swoje😎😎😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Brazil Munster napisał:

Rwij topika,  susz, urwij bucha i ocenisz czy ci wystarczy. 🙂

Skusiłeś

20211117_004517.jpg

20211117_004545.jpg

20211117_004004.jpg

@ArteK spokojnie xD jutro jak moje dziewczyny wstaną to się pobawie w skracanie bulbów xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...