Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
7 minut temu, onyx napisał:

@Bloodwyn który to dzień największej? Fajnie ona wygląda jak taki drapieżnik wśród marihuany xD

53 według notatek xd do tego wjedzie teraz White Widow na salony, ale od tych bonusów zrobię osobny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, onyx napisał:

@Bloodwyn serio 53 dzień 😮 bo wygląda jak by miała 20+

Oświetlenie... niestety wciąż pracuję nad rozwiązaniem problemu. De facto lepiej wyjebać tego leda i zamiast tego na chwilę dodac czwartego bulba może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn juz  to wałkowane zobacz ile czasu. Wyjeb ten led pozdejmuj bulby, daj takie coś i jak chcesz to dowal jeszcze 2 zarowki do tego... 

Screenshot_20211124-203617_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, ArteK napisał:

@Bloodwyn juz  to wałkowane zobacz ile czasu. Wyjeb ten led pozdejmuj bulby, daj takie coś i jak chcesz to dowal jeszcze 2 zarowki do tego... 

Screenshot_20211124-203617_Chrome.jpg

Tejjj...  jak to się profesjonalnie nazywa? Nawet nie wiedziałem, że coś takiego opatentowano xddd to rozwiązuje mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Brazil Munster napisał:

Zajeb cfla jak masz opcję. 

Tak czy inaczej inwestycja w Ledam by ci wystarczyła.

Z tym ledamem napewno w przyszłości się zbratam, ale chwilowo szukam prostego rozwiązania. A cflke mam z odbłyśnikiem, ale po dwóch bodajże uprawach i chyba już się raczej nie nadaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn dasz to plus jeszcze kilka zarówek zeby powierzchnia była dobrze oświetlona zdejmiesz ten plastik z zarówki "bulb" bedzie wiecej światła, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A w tym moim boxie przypadkiem nie będzie wtedy problemu z zbyt wysoką temp? Chwilowo stoi między 24-26 stopni celcjusza, jeśli wymienie leda który praktycznie ciepła nie daje na żarówkę plus jeszcze dodatkowe oświetlenie, to może temp troche skoczyć // chociaż gdybym zainwestował w lepszy wiatrak mieszający do środka, by to rozwiązało problem... dziękówa za rady mordki. 😁👍

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn to jak led ciepła nie daje to powinien być wukurwazajwbistywhuj a taki nie jest. Wyjebiesz tego chinola dasz żarówki obstawiam ze temperatura albo bedzie stała w miejscu albo spadnie. Daj ręke pod żarówkę i zbadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, ArteK napisał:

@Bloodwyn to jak led ciepła nie daje to powinien być wukurwazajwbistywhuj a taki nie jest. Wyjebiesz tego chinola dasz żarówki obstawiam ze temperatura albo bedzie stała w miejscu albo spadnie. Daj ręke pod żarówkę i zbadaj.

No właśnie żarówy generują sporo ciepła w okolicy tej osłonki, nie bulba. Ale zobaczymy, i tak ten rozgałęziacz jest 1 na liście zakupów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn no to musisz sprawdzic, ciężko tak na ślepo radzić. Sam powinieneś wywnioskować ze ten led o huj potułc. Juz lepiej daj te CFL po kilku grow roślina sie ucieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak apropo ❤️ .. 🙂 życzę wszystkim zdrowych dużych plantów, pozdrawiam i do następnego wpisu, elo!

20211122_163148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn najpierw ogarnij światło, nie zmarnujesz pestek, chociaz z 3 royal haze od RQS wyszla jedna, sporo osób z którymi rozmawiam narzekają na te pestki ostatnio, moze jakas hujowa seria, z polskich seed bankow ja dziekuje uj wie ile te peski leżą pewnie nie w lodówce tylko na półce. 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bloodwyn napisał:

A w tym moim boxie przypadkiem nie będzie wtedy problemu z zbyt wysoką temp? Chwilowo stoi między 24-26 stopni celcjusza, jeśli wymienie leda który praktycznie ciepła nie daje na żarówkę plus jeszcze dodatkowe oświetlenie, to może temp troche skoczyć // chociaż gdybym zainwestował w lepszy wiatrak mieszający do środka, by to rozwiązało problem... dziękówa za rady mordki. 😁👍

Nie sądzę, żebyś miał problemy z temperaturą, w końcu nie zamontujesz tam więcej niż 5-6 ledowych żarówek na kwadrat 40x40. Widziałem gości co na tej powierzchni robią na 4 ledowych. Określoną barwą oczywiście. Poczytaj, poszperaj, kombinuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bloodwyn  Nie lepiej niż w żarówki, to zainwestować w panel, wiele kasy nie wydasz, a to rozwiązanie na wiele upraw, z jakich będziesz czerpał nieustannie korzyści, jakie przerosną wydatki na oświetlenie wielokrotnie. Ja kupiłem dwa Ledmany , ich koszt, to jakieś w zaokrągleniu 600 zł, a zgarnąłem z dwóch upraw na nich, jak dotąd około 500 g, przelicz sobie 500 g na zakupy na ulicy i będziesz miał odpowiedź.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@Bloodwyn  Nie lepiej niż w żarówki, to zainwestować w panel, wiele kasy nie wydasz, a to rozwiązanie na wiele upraw, z jakich będziesz czerpał nieustannie korzyści, jakie przerosną wydatki w wielokrotnie, ja kupiłem dwa Ledmany , ich koszt, to jakieś w zaokrągleniu 600 zł, a zgarnąłem z dwóch upraw na nich, jak dotąd około 500 g, przelicz sobie 500 g na zakupy na ulicy i będziesz miał odpowiedź.

I też uważam, że byłoby tak najlepiej. Ogólnie za reklamę paneli ledam zgłaszam siebie i @Zielone krainyna jakiś gift od firmy ledam ✌️😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  No powinni nam zapłacić, lub dać po panelu gratis, a tak poważnie, to ja niczego od nich nie potrzebuje, żadnej współpracy z nimi nie mam, a jedynie piszę o tym, co się u mnie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...