Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
1 godzinę temu, Tomaszszym napisał:

Kiedy mógłbym najlepiej podac co2 z bimbrownika czy teraz nie będzie za wczesnie

Aplikacja co2 czy to z bimbrownika czy z butli czy z grzybów , ma sens tylko przy uprawie zamkniętej , czyli gdy nie ma wymiany powietrza w boxie , wtedy taki bimbrownik po kilku dniach może skumulować trochę tego co2 . W innym wypadku suplementacja co2 nie ma kompletnie sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zostaw tylko mieszający i pasywne wloty czy wyloty zamknij , jeżeli chcesz suplementować co2 

wysłałem ci mój film na temat co2 i jego sterzęnia , jak i czego ja używam do wytwarzania co2 . Pozdr 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git @Git juz myslalem grzejnik odpalać 

4dzien od wrzucenia nie wytrzymałem rozgrzebalem z ziarnka wychodzi kielek jak zalewa dni nic nie wyjdzie myśle by rzucić dwie pestki w jedna donice lemona i bigbuda i spróbować lizakowania max po 2-3 szczytów na krzaka

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Tomaszszym napisał:

Wstawiłem bimbrownik 1kg cukru na kostkę drożdży mam pytanie bo śpię obok boksa czy można się zatruć tym dwutlenkiem z takiej bimbrowni

image.jpg

Hihihi , dobre , zatruć 😅 By cokolwiek by miało ci być od co2 musiał byś osiągać granice 10000ppm , a tym bimbrownikiem to jak dobijesz do 600ppm / 800ppm to już będzie sukces , jedna oddychająca osoba w pomieszczeniu 2 x 2x 2 jest wstanie podbić ppm do 1000+ppm , także … 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut przezorny zawsze ubezpieczony 🤪 no trochę się zbłaźnilem ale kto noe pyta nie zna odpowiedzi.Ogladalen twoje filmy o stresiwaniu  przed ścinka i tez zastosuje z ciekawości w odwrotna stronę jakby wlać wrzątek przed ścięciem tez by chwilowy ostatni stres roślina przeżyła 🤔albo oddymianie rośliny wywołało by paranoje pożaru nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Tomaszszym napisał:

@Vampidrut przezorny zawsze ubezpieczony 🤪 no trochę się zbłaźnilem ale kto noe pyta nie zna odpowiedzi.Ogladalen twoje filmy o stresiwaniu  przed ścinka i tez zastosuje z ciekawości w odwrotna stronę jakby wlać wrzątek przed ścięciem tez by chwilowy ostatni stres roślina przeżyła 🤔albo oddymianie rośliny wywołało by paranoje pożaru nie

Tak , dokładnie i weź jeszcze pasa i nakrzycz że bedzie bita , na bank złapie stresa . 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tomaszszym napisał:

image.jpg

image.jpg

Do sezonów ta lampa to chyba lipa

Masz ziomek zjebaną lampę. Model sam w sobie nie jest lipa. Generalnie wysoka półka lamp. Nie gaśnie w ogóle? Reklamuje sprzęt, wymienią na nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut ile razy można fim robić bez obaw że roślina będzie hermą? 

Przykładowo około 25 września zrobiłem jedno cięcie i mam 4 szczyty. Widzę jeszcze co najmniej 6 okazji do cięcia. Można bez obaw ciachnąć ze 2 razy za jednym zamachem? Bo kusi, a czym więcej szczytów tym chyba lepiej? 

 

IMG_20210928_225450.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@konopny_janusz  

Najpierw trzeba zrozumieć jakie są czynniki hermienia , w skrócie , zabawa plantem na wegu raczej ma nikły wpływ na to. 
 

Hermienie to proces obronny rośliny , spowodowany stresem , ale głównym powodem jest stres  w fazie kwitnienia. Roślina robi to gdy myśli że niema już szans na zapylenie przez różnego rodzaju stres , głównymi są światło i temperatura . Szczególnie wysoka temperatura odgrywa tu ważny czynnik. Inne powody to przesuszanie czy topienie , przenawożenie czy defoliacja we wczesnym etapie kwitnienia , ale czasem  nawet przy idealnych warunkach może się tak zdarzyć , a to już genetyka. Wnioski wyciągnij sam. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...