Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz jakie konkretnie jest pytanie?

 

Cięcie krzaka bo jest taka możliwość, to słaby pomysł.

Nie, nie będzie hermą.

Ona się po fimie jeszcze nie pozbierała...

@KlausKörner Ojciec , możesz ciąć ile wejdzie, hermy z niej nie zrobisz.

Po co ciąć, skoro ona w jałowej ziemi jest i po jednym cięciu jeszcze się nie pozbierała...  ? Zrobisz x40 szczytów a wagę jak przy X6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner mam pytanie a raczej teraz kilka kiedy zmieniałeś w niej biegi znaczy fazy 1234 w jakich tygodniach przełączałes  i jaka odległość optymalnie zachowywałeś przy tej lampie ja planuje w nast tyg włączyć 3  od 4-5 dzień leci 2 jutro chciałbym delikatny lst zrobić bo wyjezdzam i wrócę w piątek . Jest to mój 3 rzut i nie potrafię w pełni wykorzystać potencjału tej lampy następnym razem chciałbym sezonowi spróbować zawsze coś innego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona skacze jakoś dziwnie, 64 w 2x 64w 128w 2x128w i 480 w w pelnej okazałości. Optymalne,i maxymalne, ( taki producent) ona ma w 30-40cm od źródła światła. Weg pierwszy, czyli powiedzmy tydzień, na jednym włączniku, dwa włączniki po tygodniu aż do końca wegu, na indukcję 3 przełącznik, jak skończy rosnąć czwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada dzisiaj niestety przy lst pękły mi dwa główne szczyty tzn jeden w miarę poważnie oraz odłamała mi się jedna odnoga . Były przesuszone wczoraj dostały po pol litra wody z vega, rhizo i canazymem

image.jpg

A włączyłem im 3 bieg naświetlenia bo banan jakby się wyciągał i obniżyłem lampe o 5 cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie w namiocie banana blaze auto od dutch passion. Ma około 2-3 tygodnie. Najbardziej ze wszystkich roślin się wyciągnal chudy i jaśniejszy od reszty, wyższy od 4 tyg Skunk który zaczyna kwitnąć. 

IMG_20211009_133508.jpg

IMG_20211009_133424.jpg

I jak dawałem mocniej i niżej lampę to inne większe i starsze się zbijały w kulke

Producent podaje że to średniej wielkości indica która lubi najbardziej sucht i ciepły okres roku, może dlatego tak szuka światła. Ja podstawiłem jej coś pod doniczke 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...