Skocz do zawartości
KlausKörner

Sezon i Auto. Gorilla Zkittlez, Godfather OG,Skunk,Critical Orange 🍊, Banana blaze🍌

Rekomendowane odpowiedzi

Nasiona:

1. Gorilla Zkittlez od Barneys farm - fotoperiod 

2. 2x Skunk od Strain Hunters z ekipy Greenhouse seeds -Auto

3. Critical Orange Punch od Dutch Passion -Auto

4. Banana Blaze od Dutch Passion- Auto 

Roślina 5.  Godfather OG Kush (Don of all OG's) od Pacific Seeds California

Mam ją od kogoś. Fotoperiod w małej doniczce, który był już przełączony na FLO po okolo 3 tyg Weg. Stracił stożek wzrostu w wyniku huj wie czego, a teraz jest u mnie i ma Reveg.

Warunki:

Donica 15l,10l, 3x6l,3l

15l donica jest wypełniona martwą tkanką leśna, liśćmi dębu,kompostem i kamieniami fosforowymi,ma zakopany w środku tunel powietrzny, i jeszcze różne takie cuda Voodoo,ma robaki,larwy, guano i nie wiadomo co jeszcze. Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć to wiadomo,trzeba gębę otworzyć albo odsyłam do : Metoda elektrokultywacji Ellen White 1907r ,Australia.

Nie wiem czy to działa. Zobaczę.

Reszta roślin korzysta z ziemi KRYPTONITE living soil od Next GEN soil 

jest to ziemia żywa, nie nawozi się jej należy ją tylko podlewać. 

Namiot 80x80x180 White ambient par+ od GrowPro, wloty pasywne, wyciąg i filtr Prima Klima,mieszaki od RAM i gardenPRO+.

Lampa Greenception gcx4 xseries z promieniowaniem UV 120W / na weg 

Lampa SANlight q6w 2gen 245W / na flo 

Nawozy mam różne, od biobizza,przez hesi i atami po general hydroponics , ale w założeniu nie będę ich stosował. Jeśli jednak to napiszę co i jak.

Co do treningów to

 Gorilla Zkittlez: toping,lst, supercroping, w planie jest tez pobranie klonów i monstercropping.

Critical Orange Punch: trening korzeni i Lst 

Godfather OG: tu już wszystko było kombinowane, jak wspominałem roślina od kogoś aktualnie ma reveg jest po lst i po topingu.

Co do reszty to nie wiem.

 

Gorilla wyszła 06.09 Orange Punch 31.08 reszta jakoś nie dawno. Około tygodnia. Najmniejsza banana Blaze ma chyba 3-4 dni.

 

 

 

 

Godfather OG

 

 

 

 

 

 

IMG_20210918_191504.jpg

IMG_20210918_191438_1.jpg

IMG_20210918_191351_1.jpg

🦍 Gorilla Zkittlez (po topingu)

 

 

 

 

IMG_20210918_190435_1.jpg

IMG_20210918_190439.jpg

IMG_20210918_190516_1.jpg

IMG_20210918_191113.jpg

🍊 Critical Orange Punch ( po Lst) i trening korzeni. Podlewam przez tą rurę która sięga do dna donicy a wierzch ziemi tylko zraszam.

 

 

IMG_20210918_190422.jpg

IMG_20210918_190937.jpg

IMG_20210918_190925_1.jpg

 

 

Skunk 2szt. Różnica 2-3 dni. 

IMG_20210918_191139.jpg

IMG_20210918_191142_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Całkiem nieźle, widzę, że ładnie cię wyszkoliłem, chwile tu ze mną posiedziałeś i patrz, co wyczyniasz? Brawo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🍌 Banana blaze

 

 

IMG_20210918_190545.jpg

IMG_20210918_190634.jpg

IMG_20210918_190621.jpg

3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@KlausKörner Całkiem nieźle, widzę, że ładnie cię wyszkoliłem, chwile tu ze mną posiedziałeś i patrz, co wyczyniasz? Brawo. 😄

Taaaaa. Bo pamiętam jak dziś.

Popoludnie i klikam przywitaj się.

I kto pierwszy siema mi powiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Co mam mieć za uwagi do ciebie? Wiesz dobrze, co robisz, jak coś spieprzysz to przyjdzie czas na krytykę . :D A tak poważnie to za głęboko w tym siedzisz, by ci na tym etapie trzeba było coś radzić czy sugerować. Ja sobie będę obserwował, ale byłbym wielce zaskoczony, jakby z tego coś dobrego nie wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/09/2021 o 19:53, Zielone krainy napisał:

@KlausKörner No ja, bo kto inny? Ja tutaj  witam pierwszy poważnych ludzi z nieprzeciętnymi zdolnościami.:D

Co do Klausa się nie pomyliłeś, ja jednak czuję się pominięty.

U mnie nie byłeś pierwszy.

 

Sorry, nie doczytałem, napisałeś poważnych ludzi.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ważniak napisał:

Co do Klausa się nie pomyliłeś, ja jednak czuję się pominięty.

U mnie nie byłeś pierwszy.

 

Sorry, nie doczytałem, napisałeś poważnych ludzi.   

Ja cię co prawda nie witałem,jednak dla mnie jesteś kot. Może nie klakier i całe szczęście, jednak kot . Czy poważny? Jakie to ma znaczenie

Albo kocica. Już nie wiem. Mam takie różne,swoje,no wiesz, odchyły

 

Ale,nie. Jednak kot.

Wierciles... To jeszcze nie dowód,ale rachunek prawdopodobieństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KlausKörner napisał:

dla mnie jesteś kot.

Miałem kiedyś bardzo inteligentnego kota, gonił psy na podwórku, wychodził kiedy chciał i wracał jak mu pasowało.

Ja staram się unikać wydeptanych ścieżek, wolę chodzić własnymi, jestem leniwy i dużo śpię i w dzień i w nocy, jak mam nie spać to wolę być aktywny w nocy, długo pracowałem na nocne zmiany.

Nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc kot, ale jakbym się miał do zwierzęcia porównać to rozważałbym tą opcję.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ważniak napisał:

Miałem kiedyś bardzo inteligentnego kota, gonił psy na podwórku, wychodził kiedy chciał i wracał jak mu pasowało.

Ja staram się unikać wydeptanych ścieżek, wolę chodzić własnymi, jestem leniwy i dużo śpię i w dzień i w nocy, jak mam nie spać to wolę być aktywny w nocy, długo pracowałem na nocne zmiany.

Nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc kot, ale jakbym się miał do zwierzęcia porównać to rozważałbym tą opcję.     

My Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster nie jeszcze nie miałem, ale to bardzo popularna odmiana,dobrze opisana. Rodzice to Gorilla glue, i zkittlez. Strain otrzymał wiele nagród, Hall of Fame, 1st Cannabis Cup Michigan, 1st Cannabis Cup San Francisco, top 10 strain Italy, top 10 Spain, top 5 France. Z terpenów dominuje terpinolene- słodki,kwiatowy,lekko sosnowy. 

...odmiana, która sprawia, że zachodnie wybrzeże szaleje i kręci jointy! Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego Gorilla jest obecnie jednym z najczęściej omawianych szczepów, co powiesz na 24-26% THC, a niektóre z jej fenomenów osiągają niewiarygodne 30%? Powiedzenie, że goryl jest „potężny”, byłoby prawdopodobnie niedopowiedzeniem stulecia! Ale Gorilla to znacznie więcej niż „tylko” ultra-potężna Indica. Błyszczy niesamowitą ilością aromatycznych trichomów, które nadają jej doskonały smak, który łączy ziemiste i słodkie nuty z tonami cytryny i sosny, a także jej charakterystyczną ogromną produkcję żywicy, która sprawia, że jej pąki i cała roślina są super lepkie jak klej, więc lepiej być ostrożny w czasie żniw 🙂 Efekt Gorilla, choć niezwykle mocny, nie jest tylko jednostronny. Sprawia, że palisz ją bardzo głęboko, ale dodaje też odpowiednią ilość podnoszącej na duchu euforii, co sprawia, że palenie jej jest tak inne i jest wspaniałym przeżyciem! Ze względu na swoją moc może być również dobrym wyborem dla użytkowników leków, którzy uważają, że odmiany bogate w THC mogą im przynieść ulgę. Potrafi pomóc w różnego rodzaju schorzeniach, od przewlekłych bólów, przez bezsenność, po depresję i wiele innych. Jej szalona moc oraz spektakularny aromat i działanie powinny wyjaśniać, dlaczego Gorilla jest jedną z tych „must have” każdego poważnego hodowcy. Ciesz się nią, a zrozumiesz, że szum jest rzeczywiście prawdziwy i dobrze uzasadniony! HODUJ WŁASNEGO GORYLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona jest na elektrokultywacji, to trochę bardziej skomplikowane.  6 albo 7 września wyszła z ziemi. Ta obok to automat, wyszła 31.08 i tak jak reszta jest w ziemi KRYPTONITE, z wierzchu wysypalem jej humus, a tamte to też automaty mają około tygodnia, z różnicami 2-3 dni. Tam już jest tylko ziemia dedykowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/09/2021 o 09:29, KlausKörner napisał:

co powiesz na 24-26% THC, a niektóre z jej fenomenów osiągają niewiarygodne 30%

35% Ale to się jakoś z czasem zmienia.

Tą ziemię to ci z Kanady przywozili? Ty dodawałeś perlit czy już był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ważniak napisał:

35% Ale to się jakoś z czasem zmienia.

Tą ziemię to ci z Kanady przywozili? Ty dodawałeś perlit czy już był?

Dalem perlit i mikoryzę. W zasadzie tak, z Kanady ale nie bezpośrednio. Nie dało się od producenta kupić tej ziemi z wysyłką do Europy, nawet po prośbach na maila. Za to w UK udało się dostać.

Sohum living soil też można z UK ściągnąć. W zasadzie to babka ma różne fajne takie do ogarnięcia. Na Instagramie ją mam. Ma też fajne nasiona ale pakuje od 50szt i niestety 150£ sobie śpiewa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...