Skocz do zawartości
KlausKörner

Sezon i Auto. Gorilla Zkittlez, Godfather OG,Skunk,Critical Orange 🍊, Banana blaze🍌

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy w większości bursztyn potrafi porobić i to całkiem mocno ale jeżeli ktoś jest doświadczonym użytkownikiem to sobie poradzi aczkolwiek jeżeli ktoś pali tylko kosmiczne palenie to długo nie pociągnie a przynajmniej takie jest moje zdanie i nie jest to nie jest to skierowane w twoją stronę @Zielone krainy bo mówię to tak ogólnikowo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx takie mocne palenie jest dobre przy poważnym bólu, napewno to o wiele lepsze rozwiązanie niż branie leków z apteki. Sprawdzone na własnej skórze 🙂

Mocno dojrzałe palenie pomogło mi odstawić morfinę, która niestety byłem zmuszony brać w sporych ilościach po uszkodzeniu kręgosłupa.

Co do rekreacyjnego palenia takiego mocarta to się nie wypowiem, bo zazwyczaj nie miałem możliwości sprawdzenia jakiego rodzaju jest zioło. A nikt z dillow nie opowie Ci histori życia planta 😄

Peace, Wilk 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 21/09/2021 o 12:33, KlausKörner napisał:

Ona jest na elektrokultywacji, to trochę bardziej skomplikowane.

Czyli co, raziles je prądem? Tzn nasiona przed wysianiem? Czytałem o tym i te cale experymenty o tym też. Chińczycy się bardzo zainteresowali tą metodą uprawy, bo wiadomo ,że oni chcą zawsze dużo, zawsze szybko i tanio a sami kurduple he 🙂

W dniu 25/09/2021 o 10:08, KlausKörner napisał:

Sklad ziemi KRYPTONITE to:

Składniki w Kryptonite obejmują wodorosty morskie, makro glony, słony pył skalny, mączkę z piór, mączkę z lucerny, mączkę z kraba, skamieniałą mączkę kostną z Tunezji, perlit, mech torfowy, odlewy robaków i kokos ze Sri Lanki.

Napisz w google w języku "language" i znajdziesz, jeśli nie to wieczorem ci wszystko objaśnienie.

@Ważniak jako ciekawostkę pokaże ci zdjęcie dwóch drzewek, posadzonych w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Jedno metodą elektrokultywacji drugie stanową metoda departamentu lasów.

IMG_20210925_101403.jpg

Jeżeli to prawdą jest, to urośnie taka roślina, że przebije namiot, korzenie wrosna w podłogę, przebija beton i zakotwicza się w chudziaku. Już tego nie wyrwiesz.😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/10/2021 o 20:48, Jerzy napisał:

Czyli co, raziles je prądem? Tzn nasiona przed wysianiem? Czytałem o tym

Nie,to nie to.

Wiem o czym mówisz,a mówisz o elektrostymulacji napięciem miliona volt i Ala eksperymentach na ten temat, to bujda,fake news. Ja pisałem o elektrokultywacji.

W dniu 23/10/2021 o 20:48, Jerzy napisał:

Jeżeli to prawdą jest, t

Zapewne jest ale nijak nie przekłada się to zdjecie na uprawę roślin jednorocznych. Zdjęcie było dodane jako ciekawostka dla jednego smerfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mordo :) wyglada to kozacko :) ten Critical to sliczny jest :)) Gorilla jeszcze mlodziutka:)) ale widac ze wyskoczy zaraz:)) Kurde jak to cieszy oko 😄 Ogolnie barwy zieleni sa przepiekne:))

a ten skunk to bedzie mial ladnego glownego topa :))) ja juz chce by moje nowe tez tak wygladaly 😄

Swietna robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja myślę,że na taką powierzchnie, trzy krzaki w dużych wiadrach i siatka to był chybiony pomysł. Trzy krzaki przy trochę lst wypełniają boxa full, bez lst by tez pewnie wypełniły. Nie masz szans tam nic przeplatać bo gdzie.

A teraz to byś musiał je połamać żeby przełożyć.

Ale siatka się przyda do podpierania,serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, konopny_janusz napisał:

@KlausKörner  tam jest 6 krzaków 😄

nie no 5, bo nie liczę tego w 1l doniczce

Boże🥺🤪🤪🤪😎😎😉🤣

@konopny_janusz huj tam, ogarnij za wczasu wentylację na tip top w boxie bo mogą być jaja z oddychaniem i odprowadzaniem wody/wilgotności przez rośliny a potem z tego plecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner nie wiedziałem, że będzie taki problem to upchać, @Zielone krainy miał chyba podobną ilość sztuk w trochę mniejszym boxie i jakoś dał radę, tyle że miał chyba 8l doniczki

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Miałem znacznie mniejszą powierzchnie niż ty, bo ja miałem i mam 0,32m2, a ty masz coś ponad 0,50 m2 z tego, co pamiętam. Jednak ja miałem 4 sztuki w 8 l, a dwie w 1 i 2 l donicach. Po za tym mówiłem ci, abyś przełączał jeszcze w piątek i tak czekałeś do poniedziałku, a chciałeś trzymać je jeszcze dłużej na wegu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 0.385 m^2 mam

77 cm x 50 cm

@KlausKörner Niby violator kush rośnie na ziemii z marketu 😄 za nim jest skittlez który jest niższy, ale ma jeszcze grubsze gałęzie, te violatory podobno mają do 80cm wysokości, a tu już ma 64 cm, nie wiem może w chuja mnie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...