Skocz do zawartości
Queen Of Cookies

Narnia Grow (Lemon Haze, AK47, OG Kush, Cream Kush)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
W dniu 31/10/2021 o 16:40, Queen Of Cookies napisał:

Mordki pomocy, coś złego a nie wiem co to, fxx też nie wie i mnie to martwi. Chodzi o to żółte

20211031_173842.jpg

20211031_173849.jpg

@Queen Of Cookies  nute lock , nieprawidłowy stosunek NPK , przelałeś roślinę podczas kwitnienia , roślina nie pije tak szybko teraz jak na wegu bo już nie kształtuje nowych łodyg , liści i nie rozrasta się. Azot jest składnikiem mobilnym nawet w ziemi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 jeżeli wlane było w okolicach 1.5l w te donice i przy tych małych automatach , to zostały przelane. Nie zawsze przelanie to znaczy utopienie korzenia. I to nie jest weg że przelejesz roślinę to liście opadną , w tym wypadku przelanie to nagromadzenie soli mineralnych i zachwianie stosunku NPK. Ale skoro mówisz że nie były przelane , to znaczy że były źle karmione i je przyblokowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  po lewej z dołu to lemon, ciężko mi było do tabliczki dotrzeć xD

@onyx  cream kush który dostałam w gratisie

 

Wgl jak będzie dostawa do aptek (za ok 2 tyg) będę miała aurorę 20, pewnie bym zrobiła recenzję, jest ktoś wgl chętny na przeczytanie tego? xD

@Vampidrut  są podlewane wg ich potrzeb, szczerze to patrząc na moje kwiatki na parapecie można powiedzieć, że mam tendencję do suszenia kwiatków xD zazwyczaj podlewam 3,25l na te 4 roślinki i mają idealną porcję wody na 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale problem w tym że pojedynczych sztuk w aptece nie weźmiesz xD

A mam znajomych takich co nie mogą mieć w domu więcej niż dżisa bo ile mają tyle wypalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...