Skocz do zawartości
420Dominik420

Amnesia Haze Autofem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wracam po małej przerwie Nasionko jakie posiadam to Amnesia Haze Autofem z seed banku ,,Monks Seeds,, 

Czym dysponuję? 

Box 35x35x90

Światło 4 żarówki po 2500lm barwa światła 2700k

Nawozy: Bio Bizz Bloom, Plagron Pk13 14, oraz Plagron Terra grow

Doniczka 14l 

Ziemia Uniwersalna sklepowa 5.5-6.5 ph 

Dwa Wentylatory po 8W jeden wprowadzający drugi mieszczący 

to chyba na tyle Nasionko będę kiełkował za parę dni więc... 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210818_190205835_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Powodzenia ziomku. Ja planowałem zacząć w październiku, ale chyba zacznę we wrześniu. Jedno pytanie, dlaczego uniwersalna ziemia? Kup dedykowaną, będziesz miał lepszy start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy hmm jeśli chodzi o ziemię Uniwersalna z biedronki nigdy nie miałem z nią problemow miałem ta ziemię przy no name oraz przy akaczu i pH było dobre do samego końca nie widzę sensu żeby wydawac siano na ziemię dedykowana do konopi skoro mam mierniki i w miarę ogarniam te PH utrzymać w przedziale 5/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 No , ale ziomek, jakby nie patrzeć to ty zawsze miałeś, jakieś problemy w uprawie. Ja nie mówię, że na tej ziemi nie dasz rady uprawiać, bo dasz, ale patrząc przez pryzmat twoich różnych niepowodzeń i problemów lepiej dla ciebie, abyś miał lepszy start, a ziemia dedykowana to nie jest, jakiś ogromny wydatek. Cana ziemi Canna terra professional za worek 50 L to 46 zł, a na tej ilości ziemi, to byś zrobił u siebie prawie cztery uprawy, więc się moim zdaniem opłaca kilka złoty więcej zainwestować w lepszy start dla roślin, ale rób, jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...