Jump to content

Dan007

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Dan007

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są mleczne.oczekuje bardziej bursztynowe. @Brazil Munster
 2. Liście robią się żółte od dołu. Podlewam tylko wodą od 5 dni .
 3. Witam serdecznie wszystkich. Ogólnie dziewczyny mają 69 dni. Jak myslicie kiedy ścinać?Na moje oko jeszcze z tydz ale wolę zapytać bardziej w tajemniczonych.
 4. Kolejny etap . Dziewczyny bardzo mocno pachną i są lepkie . 6 tydz .Jak myślicie kiedy flush?
 5. @Ważniak @Ważniak czytajac to przy blancie cofnelem się dwa razy z nie dowierzaniem... .Pomyślałem, że jest coś nie tak z moim ziu...,ale po chwili zrozumiałem, że masz 15 lat albo robisz sobie beke .
 6. @Ważniak Witam.Zjebawszy kolego po całości. Sadzisz nasiona po parę sztuk w jednej doniczce przykrywasz folią i wszystko gnije.widac po ziemi ,że przelana .Proponuje po ogladac YT,albo zaciągać wiedzy z tego forum. Piszesz jakies pierdoły o znecaniu sie nad roślinami albo o zaawansowanej technice oświetlenia. Kolego za dużo blantow spalileś.Przestań mierzyc natężenie .
 7. Dan007

  GAJA GREEN W POLSCE

  @fxxx1337 bardziej wiedze .Roslina jak kazda inna .zależny jak bedziesz dbal a nie testowal tak jak większość.
 8. Dan007

  GAJA GREEN W POLSCE

  Panowie I panie ja mam.Ktos chętny?
 9. W końcu się doczekałem. Zobaczymy czy topy będą wielkości maczugi.😀 Gaia Green Organic 4-4-4 All Purpose Fertilizer 2kg 10kg GAIA GREEN POWER BLOOM 2*8*4 2kg 10kg Worm casting
 10. Proponuje Mr.canuckssgrow To jest jeden z najlepszych growerow na swiecie .zobacz sam na YT po 3 miliony wejsc .ziomek robi cuda z krzaków.
 11. Dan007

  Grube łodygi

  @Git CRITELLA Jack,White widow,Critical orange punch. Wszystkie auto.
 12. Dan007

  Grube łodygi

  @KlausKörner lampa posiada Cool white Warm white Blue 430 Royal blue 460 Ir Red Green ktorego nie używam Dodatkowe opcje wschodu zachodu słońca Natężenie regulowane od 3%do 100% @KlausKörner najlepsze jest to w tej lampę ,że mogę być na końcu świata,jesli mam dostęp do Internetu to mogę sterować w 100% lampą
 13. Dan007

  Grube łodygi

  Światło mam led z górnej półki za 500$,mało kto wie ,że lampy do akwarystyki morskiej są bardzo zbliżone do docelowych. Posiadają więcej opcji konfiguracji swiatla w 5 kanałach .Każda barwę swiatla mogę dostosować do rośliny indywidualnie @KlausKörner Światło mam 150w ustawione na Maxa wysokość 45cm
 14. Dan007

  Grube łodygi

  @KlausKörner Dziękuję ziomek za obszerne info .Mam rozumieć, że muszę naginać jeszcze niżej ziemi ,zmniejszyć natężenie światła?
 15. Mija następny tydz ,dziewczyny rosną na boki jak oszalałe,a mało do góry. Czy to normalne?
×
×
 • Create New...