Skocz do zawartości
Git

AUTO 1X sweet zz, purple kush, strawberry pie, fastberry

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ważniak napisał:

Jaka 5 ja jestem przed tobą, przecież jest weekend.

Co to lola, ja zwykle o tej porze strzelam gola sąsiadowi  Fifę. 

Dobrze ze napisales w fife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purple kush - 40g XDDDD

Masa, soczyste topasy byly, a wyszla kicha. Mamy razem 100g z 2 roslin, jeszcze 2 do skurowania, mam nadzieje ze bedze 50g i trafie w mój 160gramowy cel. Truskawki bedze z 20g

IMG_20211121_124443.thumb.jpg.569aad0bf52ec96601dc8ee11874e56e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArteK napisał:

@Git masz kilka odmian więc narzekać nie co.  Jak tam wrażenia lepiej mow 😁

To musze ci powiedzieć późnej bo ja w niedziele jestem zajebany od rana do wieczora, a rano palone bylo ziolo od dilera jeszvze wczesniejsze. Wlozylem narazie do sloikow i mialem wilgotnosc tam 50 to wrzucilem skorke cytryny jeden kawałeczek na sloik. Zamowilem woreczki 62,takze zobacztmy wrażenia po curringu za 8dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Git ja wywaliłem te saszetki utrzymujące wilgotność. Zioło po tych 62% zbyt wilgotne. Musze dość sporo napachac do młynka zeby wyszedł dobry joint. Te 58% moge polecić z czystym sumieniem ale te 62% jak dla mnie to kicha.

Hmm, zobaczymy. A jaka miales wilgotnosc po wysuszeniu ziola i włożeniu do sloika? Masz te male higrometry? Bo ja na poczatku po 5h od wlozenia mialem 50,czyli przesuszylem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truskawka zgolona, 18g xDDDD porazka, ale ta roslina byla najmniejsza ze wszystkich i byla zakryta przez liscie wyzszych roslin. Dlateho chujowo mieszac odmiany w boxach, ostatni raz. Jak narazie 118g,czeka ostatnia sweet zz, moze dzis wieczorem.

@Dobry_Człowiek! Jak narazie zrobilo mi aie 58 i 57 w purple i w fastberry, zostawie to i niech sie w spokoju kuruje. Jesli wilgotnosc mi nie podskoczy wyzej, po prostu nie bede otwierał słoja.

Na next uprawę wleca 2 automaty, ale jeszcze nie wiem jakie, jakies sugestie? 😁 Rowniez za pare dni dodam fajne fotki jak juz sie troszku pokuruja i zobaczymy co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster te 62 używałem teraz pierwszy raz ale zioło zbyt wilgotne po dłuższym czasie i saszetki wyjąłem. 58 używałem wczesniej zioło fajnie suchutkie i je miałem cały czas w słoikach. Tylko nie mierzyłem wcześniej wilgotności w słoikach, wkładałem od razu te saszetki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total wynik:

161g 🤣🤣

Jestem w miare zadowolony. Najbardziej zawiodla mnie truskawka i ogolnie spodziewałem sie okolo 200 jak tak na nie patrzalem 😃

Wrzucę na dniach fotke jak jus sie troszke pokuruja w tych sloikach.

 

Phantom OG kush x2 sezonowy juz w drodze z jakims darmowym automatem. Będzie sadzone

IMG_20211122_150013.thumb.jpg.364d95de7fcee8072c73a5d907e502eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Barney's napisał:

@Git automaty to kicha 😉

Rzadzi sie swoimi prawami hehe

Wole nocki 12 12 niz 18 6 automat caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo oare dni od kurringu, ziolo jest zajebiste, pezy paleniu czyscioszka wkoncu czuje ten niesamowity aromat i smak, najlepsze jest seeet zz, purple kush troche jajcem zajezdza jak sie jara 😂😂😆 jest git, a zaniedlugo lecimy z kolejna fotorelka

Purple kush

IMG_20211127_113918.thumb.jpg.228ea19283aad87a06c8f4392b88de2f.jpg

 

Fast berry

IMG_20211127_114140.thumb.jpg.2fdac2ada405ef2f50f5fa37ec797fd2.jpg

Sweet zz

 

IMG_20211127_114049.thumb.jpg.f2e1502b03c17bef138b0e99da913410.jpg

 

Strawberry z racji ze wyszlo tylko 20g jakos, to jest w sloiku razem ze sweet zz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Faktycznie odczuwa się nutę truskawy? 

Nie wiem ziomis, ona jest zmieszana ze sweet zz i jest na samym dole, ciezko odroznic 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Sam jestes lipa:D

Co Ty chcesz od automatow..? Jak mozna porownywac Auto do sezonow..? To jakbys porownal Auto Cabrio do Combi... i to Auto i to.. jedno jezdzi i drugie dupe wozi.. a jednak znajdzie sie fan tego i tego.. Jak sciagasz 100 gieta z jednego auto w 3 miesiace to co w tym lipnego..? Moze moc..? ehhheee nic bardziej mylnego.. FAST BUDS ma odmiane 27% THC ktora bede sadzil i testowal od lutego. 

Rozwin swoja wypowiedz o jakies argumenty a nie orzeczeniem sadowym :)

@Git Szczerze myslalem we wejda te dwie setki :) duzo nie braklo :) i tak mily wynik.  Nastepnym razem bedzie z pewnoscia lepiej :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...