Skocz do zawartości
Git

AUTO 1X sweet zz, purple kush, strawberry pie, fastberry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Git propo tego gryzienia - jak nie palisz tytoniu/papierosow to polecam AltivKoler Filter - pomaga i nie czuc tych smolistych uzuwek.  Ja po ponad 6miesiacach palenia z filtrami mam dziwne odczucia w gardle bez filtra 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Riddickosa napisał:

@Git propo tego gryzienia - jak nie palisz tytoniu/papierosow to polecam AltivKoler Filter - pomaga i nie czuc tych smolistych uzuwek.  Ja po ponad 6miesiacach palenia z filtrami mam dziwne odczucia w gardle bez filtra 😜

Cot to znaczy dziwne 😝

 

Sweet zz sciety, on pachnie zajebiscie jak jakas pomarańcza xd 

IMG_20211113_201928.thumb.jpg.7873c7d3acdff489f2cf676f9169ace4.jpgIMG_20211113_201811.thumb.jpg.61ea6a9b9dee41148b9149c7354d637c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Brazil Munster napisał:

Wilgotność nie za wysoka? Czy to chwilowe ?

Bedzie zbijana stooniowo zeby dlugo sie suszylo. Ale to zaraz po scince, a stacja byla na ziemii w doniczce

IMG_20211113_202045.thumb.jpg.b2750d3e10e04f8ec1dec929d1f00a4d.jpgIMG_20211113_202016.thumb.jpg.9bc61556d8dcd45681a696a13ae66604.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z tym suszeniem hmm.. Susze od piatku godziny jakos 16. Minelo ponad 3 dni, wilgotnosc 55 65,temperatura 19 do 21 stopni. Mam wrazenie ze topiki sa juz calkiem suche, lodygi wydaja odglos strzelania. Chodzily mi 2 wiatraki, dzisiaj 1 wylaczylem i ten co chodzi jest skierowany na sciane. Jak niby mam suszyc 14dni to mi wyschnie na wior xd. 

16370155244382165214524304755024.jpg

Poorawka, nie dokonca strzelaja ale juz slychac lekki trzask? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlausKörner napisał:

A jebię mocno czy sianko czuć? 

narazie jestem taki zajebany ze az mi nos zatkalo to sprawdze to jutro xD dobre pytanie, a jak tak to co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek opierdzielilem automata którego miałem w boxie  z gratisu. Tylko że ja susze pod sufitem namiotu i mam temp około 25 w dzień i wilgotność tak do 55% i wczoraj wi3czorem jeszcze lodygi miękkie. 

Tylko jakiś ten AKacz śmierdzi gnojem na ta chwilę:D mam nadzieję że po curringu bedzi3 lepszy zapaszek. Ale ona i podczas kwitnienia nie miała jakoś ciekawego zapachu. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! ale mysle ze ten strain ogolem może być tski.light zapachowy z tego względu że on nawet pod koniec kwitnienia był cały w żywicy ale ni3 wydawal taki3 zapachu jak np mam mimose która jebie niesamowicie.

 

Sezony  będą cięte jakis z końcem.badz początkiem nowego tyg to suszenie będzie w temp maks 20 stopni A raczej nawet 18 i wilgotność maks 55. Może pod 60 podciagne.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Brazil Munster zeby wydzielić naprawde intesywny zapach zioło trzeba suszyć powoli i w odpowiednich warunkach.

No kurcza, mi czasem temperatura skoczy na 20, 21 w boxie podczas suszenia, ale to max 3h wciągu dnia? Hmmm bedem obserwowal

@KlausKörnernie jebie siankiem, ogolnie jak boxa otwieram to mocne jebniecie skuna, a topki pachna calkiem w pytke, sweet zz najlepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast berry:

46g sciete teraz, wlozone do sloika bez zadnych lodyg

14g popcornu wysuszonego szybciej w warunkach szafowych

3g mialu, wyrywalem najmniejsze liscie cukrowe i tyle tego wyszlo

Wynik fast berry: 60g.

Mogloby byc lepiej, trzeba rozkminic jakis nowy sposob na wiekszy plon. 

 

IMG_20211121_004702.thumb.jpg.72caf566c3be84ebb687091bfdce39b7.jpgIMG_20211121_004706.thumb.jpg.dac89c095bc06382d94fddd372644623.jpgIMG_20211121_004744.thumb.jpg.b031357a39e2dceb7b4f953c6e7af0de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ArteK napisał:

@Git  legancko. Jak wrażenia?

zapach ziemisty, smak tez i troche gryzie ale nie tak jak wczesniej 😄 faza jak to faza 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak  jebniety jakis jestes, ale ogolnie po twoich komentarzach i tej relacji tam z kiedys mozna wywnioskowac, ze wpierdalasz jakies gowno co ci mixuje czache 😄 u mnie jest 1h do tylu to raz, a dwa u ciebie wlasnie prawie 5 rano a ty na forum nakurwiasz, ja gram w lola stary i mam wolne, wiec jak zawsze gram do rana. 

a ty wyciągaj karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka 5 ja jestem przed tobą, przecież jest weekend.

Co to lola, ja zwykle o tej porze strzelam gola sąsiadowi  Fifę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...