Skocz do zawartości
Mr.Green

Uprawa Organiczna / LED Sanlight q6 245 W Gen.2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwalac sie to znajomi mowia zepalenie daje fest intensywny zapach :)) aczkolwiek ja przesiakniety nie czuje az tak bardzo i wech mam sredni :) ale ponoc daje fest ladnie i to kilkaosob mowilo:) Jak sie pali to fest sie niesie :) ze sloika tez milo ponicuhac 😄

Jestem zadowolony z efektow organicznej uprawy :) a jak tam twoje eksperymenty @KlausKörner ? Ja bacznie sledze duzo relacji tutaj ale sie nie udzielam bo wpisy wale z innej bazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sluszna przestroga . 

Klaus Ci powiem zemyslalem ze ten przelicznik lampy to takie pitolenie bedzie ale ten magiczne 2.7 co daje producent to jest do ogarniecia:) i z tego metra tak jak np. na RQS jest podane to mozna zebrac 600-750 z danej odmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wyszlo okolo czterech stow i z osiem dych popcornu. bylo 6 donic z czego 4 materialowe 19 litrow jedna mala plastikowa z 4-5 litra i jedna ceramiczna moze z 10 litrow

a teraz poszlo 6 donic takich samych po 19 litrow takze bedzie troche tloczniej :) No mam takie dobre 0.6 metra dwa rzedy po 3 donice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczesniej bylo 6 teraz tez 6 tylko napchane bedzie konkret:D sie zrobi LST i jakos sie to tam pouklada:) nastepny grow mam szalony plan 11 odmian 3 duze doniczki 19 litrow i 8 malych takze bedzie ciekawie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

Fajnie ze czytales

W Szkole nie było czasu, to na stare lata trzeba czytać he 🙂 pozdrawiam również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...