Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@fxxx1337 Ja na wieczór czekam, bo mam jeszcze coś do zrobienia, a jak zawapuje to po robocie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nadal mnie nie rozumiesz xd robiąc ciastka nie musisz wkładać zioła do piekarnika, robiąc masło konopne nie wydzielają zapachu ani piekąc ciastka też nie wydzielasz zapachu więc jest bez przypału, też nie odbieraj tego w ten sposób że chce cię do czegoś nakłonić czy coś bo po prostu chce byś to dobrze zrozumiał

@fxxx1337 no jest z tym dużo jebania, mam vapcapa i trzeba ogrzewać wymieniać i tak w kółko a przy blacie raz kręcisz i spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@onyx Ziomku teraz to fakt zupełnie cię nie rozumiem :D Mam upiec same ciastka w piekarniku i zjeść je bez zioła ? :D Bo jak mam zrobić masło konopne to muszę wcześniej topy poddać procesowi dekarboksylacji, bo inaczej temat nie będzie posiadał właściwości psychoaktywnych. Mam zrobić masło bez wcześniejszego poddania tematu dekarboksylacji ? :D Coś mi to "logicznie" śmierdzi. Mniejsza z tym, skupię się na nalewce.

@fxxx1337 Jest trochę więcej roboty niż przy nabiciu kolby czy bonga, ale u mnie to nie jest wiele więcej. Jedyne co to , że trzeba poczekać aż waporyzator osiągnie odpowiednią temperaturę, co trwa u mnie jakoś ponad minutę.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@KlausKörner Ale jak zaczne gotować zioło, to mi zawali smrodem kuchnie, to już bez znaczenia czy ja je wpakuje do garnka czy do piekarnika i tak zapach , jaki się wydobędzie zaśmierdzi mi dom. Jak tylko worek otworzę to capi na cały pokój, muszę zamykać okna , nie mam zamiaru tego podgrzewać ani w garnku ani w piekarniku, bo nie chce mieć przypału, więc jak dla mnie pomysł odpada w każdej formie, w jakiej miałbym podgrzewać temat czy to w wodzie czy w piekarniku. Mogę zrobić jedynie to, co nie wymaga podgrzewania tematu.

@onyx No czaje , ale u mnie to odpada.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dlatego umieszcza się susz w słoiku wrzuca się kostkę masła zamyka i gotuje się słoik w garnku w 90°C robiłem tak tydzień temu i nie było krzty zapachu 

Wgl przepraszamy za spam na fotorelacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@onyx Ostatnio ktoś wspominał o słoiku, chyba @KlausKörner, ale z tego, co pamiętam była mowa, że zapach i tak opuszcza słoik i przenika do otoczenia. Na razie sobie podaruje. Może w ziemie coś podziałam, jak okna będą w większości czasu szczelnie pozamykane.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx No czaje , nie żebym ci nie wierzył,  ale na razie nie będę tej teorii sprawdzał w praktyce. Zostanę przy samej nalewce bez dekarboksylacji. Jednak dzięki za twoje uwagi, pewnie na zimę pomyślę o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, fxxx1337 napisał:

@Zielone krainy Jedyne co mnie denerwuje troszkę przy wapowaniu to, że trzeba się trochę namęczyć 😄 przynajmniej ja taki mam wapek, nie wiem jak inne

Ja mam :

jakiego masz Ty ?

szczerze, nie lubię za bardzo

pobrane (2).jpeg

3 godziny temu, Zielone krainy napisał:

Ale jak zaczne gotować zioło, to mi zawali smrodem kuchnie, to już bez znaczenia czy ja je wpakuje do garnka czy do piekarnika i tak zapach , jaki się wydobędzie zaśmierdzi mi dom. Jak tylko worek otworzę to capi na cały pokój, muszę zamykać okna , nie mam zamiaru tego podgrzewać ani w garnku ani w piekarniku, bo nie chce mieć przypału, więc jak dla mnie pomysł odpada w każdej formie, w jakiej miałbym podgrzewać temat czy to w wodzie czy w piekarniku. Mogę zrobić jedynie to, co nie wymaga podgrzewania tematu.

 

Ja mam to szczęście, że nie mieszkam w Polsce. W okolicy co mieszkam to mają zioło w ci drugim domu, a palenie zioła na zewnątrz to nic dziwnego. Wracam rano do domu z pracy a  sąsiadka siedzi z lolkiem i się nie przejmuje, że śmierdzi ziolem. 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Czarownica71 Żyjesz w "trochę innym święcie". Ja posiadam waporyzator od Crafty, STORZ & BICKEL, jak dla mnie jest wyborem optymalnym, jak chodzi o stosunek rozmiarów urządzenia do jego realnych możliwości.

d.jpg

s.jpg

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy w zeszlym roku widzialam w gazecie takie foto, ciekawe co właściciel tego domu ma na strychu 🤣🤣🤣

3XUJPSVHKIUBKZJCFU2WQFA7WY.jpg

w UK za kilka roślin jedyne co ci grozi to mandat i, że zabiorą ci sprzęt. 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Czarownica71  Zakładam, że ma brata bliźniaka i poszedł o krok dalej niż znani z Polski bliźniacy, którzy działając we wspólnym porozumieniu ukradli księżyc. Koleś ukradł słońce i trzyma je pod dachem :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...