Skocz do zawartości
bombelaz

Zeus 600w pro czy 2x300w

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@bombelaz taka sie przyjmuje zasadę 30x30 moim zdanie nie ma co ich cisnąć bo nie zawsze więcej krzaków to większy plon

ale wykorzystać na max te 30x30 możesz niezapomninj o reszcie sprzętu jaki musisz mieć w srodku 

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato to mógłbyś polecić jakieś pestki na taka powierzchnie co napisałeś Najlepiej doniczki do 11l i trening lst, pierwszy raz go będę robić więc nie chce za dużo kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dobry_Człowiek! @doominik @Annigmato 

Pany, a mogę zrobić tak że skrece dwa zeusy 600w bo mam do nich dostęp w bardzo dobrej cenie do 450w (75% mocy)i będę używać ich  do końca na tej mocy w boxie 120x240, zamiast 1x 600w w 150x150 ? Bo 2x600w to ciut za dużo w miejscu którym jestem ale te 450W x2 jeszcze dam radę pociągnąć

Bez sensu mi kupić tego 465w Zeusa bo mam w niższej cenie ta wyższa wersje, tylko dwóch na pełnej mocy nie dam rady używać w tej chwili

 

 

Edytowane przez bombelaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato ale mogę tak zrobić że będą chodzić na 75%? Większy tzn ? Może być ten co napisałem do dwóch, bo na większy to i tak musiałbym dać na 100%mocy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bombelaz Możesz spokojniejsi zrobić, nawet zrobić tak, że na ostatnie tygodnie podkręcać na max. 
co do timera, to ja w jednym namiocie mam taki zwykły, a w drugim profesjonalny i działają tak samo od ponad roku. 

możesz w przyszłości pomyśleć o co2 jak kasz nadmiar światła

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Kiedy się stosuje co2? I w jakiej formie najlepiej ? Widziałem butle wielką gazowa i tabletki CO2 na stronie.

 

Zwykły tzn jaki timer ? Wpisać 'timer czasowy do prądu' ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bombelaz co2 możesz dołożyć zawsze, ale jak nie masz dopiętych pozostałych parametrów to różnicy nie zobaczysz. Jak masz bardzo wydająca wentylację, to i tak wszystko wydmucha. Ja testowałem torby z grzybem i bańkę z cukrem i drożdżami i troszkę to może pomaga, jak namioty są w domu, ale jak w tył domu mieszka kilka osób to i tak w powietrzu już jest więcej co2. 
Tak szukaj po prostu timerów do prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...