Skocz do zawartości
fxxx1337

LSD Auto, Blueberry Auto [MARS HYDRO TS600]

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 to jest wyciagajacy czy wylaczajacy .. troche maly jak na wyciagajacy. Mialem tak podlaczony wtlaczajacy i szczerze to za dobrze nie spelnialo swojej funcji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Mają swoje tempo rozwoju, genetyki się nie oszuka, a nie raz to ona za czymś stoi i choćbyś stanął na głowie niczego nie przyśpieszysz, ale nie ważne, bo ważniejsze jest, że są zdrowe, więc nie ma na co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 dokładnie, lepiej że by szła wolniej niżeli byś miał mieć jaja z pH szkodnikami i innymi rzeczami które wkurwiają jeszcze bardziej ale rozumiem ten ból bo najfajnie jest kiedy za każdym odtworzeniem boxa jest coś nowego i większego, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie przejmuj się byq, u mnie też idzie wolno. Pojutrze moje rośliny będą mieć 70 dni a jeszcze topkow nie widać. Dopiero te charakterystyczne "kulki" z białymi włosami xD

Automat we wcześniejszej uprawie był duuuzo szybszy 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech idzie powoli niż ma się wyciągać jak moje dwie pizdy, maja półtora metra wysokości a topy tak luźne ze chyba je wyrzucę :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Jest mocny, ale co mają powiedzieć ci, jacy na dzień dobry kiełki wsadzają do Biobizz all-mix? Na mnie Plagron growmix zrobił dobre wrażenie, jego ec 1,2-1,6 jest jeszcze do przyjęcia. All-mix od Biobizz ma ec 2,4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Sam growmix ci popalił końcówki? Niczego nie lałęś z nawozów, może ukorzeniacza za dużo władowałeś do ziemi? Mi growmix nie palił końcówek, a teraz używam ziemi Canna Terra Professional, ona jest słabsza od Plagron growmix, a silniejsza od Plagron lghtmix, jej ec 1,1-1,3 i w sumie to jestem z niej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 U wszystkich roślin popalił końcówki ? Może akuratnie taka partia ziemi ci się trafiła, bo ja u siebie takich problemów z growmixem nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Ciemne są, ale nic im nie będzie, jakby coś miało im się poważnego stać przez duże stężenie nawozów w ziemi to już by się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 za parę dni ci taka salata wypierdzieli że ciężko będzie się połapać xd niestety moja 19 dnia się określiła i zbiera się do kwitnienia przez co czuje ogromny niedosyt treningu LST, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...