Skocz do zawartości
fxxx1337

LSD Auto, Blueberry Auto [MARS HYDRO TS600]

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337  też kiedyś o czymś takim myślałem ale zrezygnowałem z tego pomysłu ponieważ para będzie się bardzo skraplać w miejscu z którego będzie wylatywać przez co będzie tylko więcej problemów.

@fxxx1337  możesz spróbować zamienić na inny. ja w swoim 60x60 też miałem problemy z nawilżaczem postanowiłem zamienić na RAM 5L i jest dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak namiot jest w oddzielnym osobnym pomieszczeniu to moze postaw go stosunkowo blisko wlotu gdzie ci zasysa powietrze , powietrze jest zasysane z zewnatrz namiotu i to ze nie widac pary nie oznacza ze tej wilgoci nie ma, warto sprobowac. Z drugie strony to automaty wiec dlugo na ten nawilzacz nie bedziesz musial patrzec. Cos musi byz z tymi blueberry bo mi wgl nie wykielkowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 No na pewno zaraz się rozpędzą. Lej im ukorzeniacz , ja jeszcze oprócz ukorzeniacza enzymy do ziemi dodawałem od Canny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Ze zdjęć wygląda, że jest sucho, ale ty wiesz lepiej, może niżej mają jeszcze dość wilgotno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@fxxx1337  @dantes205 @Zielone krainy @plant_4_U    wpadłem na pomysł żeby troch zaoszczędzić miejsca tylko nie testowałem tego. Może dało by radę to na długość zrobic czyli rurka pcv od gory zrobic otwory nalać wody do niej i włożyć grzałkę do akwarium ? Bo tu nie chodzi o mgiełkę tylko o wilgotność teraz to za pozno ale jutro może coś pokombinuje . Grzałkę ustawić wtedy na taka tepm jaka wilgotność potrzebna może będzie efekt później nizeli mgiełka ale wkoncu woda będzie parować ? 

czerwone to otwory zielona grzalka 

zakonczona korkami z dwóch str

CD51E422-EDC8-409B-8061-567CAA2C5D0F.jpeg

6A17CEF9-38EB-4593-8DF5-C5FC025359E0.jpeg

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Annigmato Coś tam daje, ale nie tyle, co dobry nawilżacz. Wiem, bo sam kiedyś próbowałem podobnego zabiegu, ale z kablem grzewczym do terrarium , a nie grzałką, miałem też termostat do kontroli temperatury, jaki odłączał kabel grzewczy we właściwym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...