Skocz do zawartości
karolcyk2002@gmail.com

Doniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie dotyczące pojemności doniczki, posiadam niedużego boxa mianowicie 60cm wysokości oraz 35 cm szerokości i właśnie mam problem z dobraniem odpowiedniej donicy posiadam 11l ale no wydaje się za duża do tego boxa i czy np. może byc na stałe jakaś mniejsza nwm np 7l lub mniej

Chodzi mi w skrócie jaką wy byście dali donice do tego boxa?

Dodam że sadze automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kozak Czyli 7 l była by git znaczy chodzi mi tylko o to żeby przez doniczke nie marnować miejsca a tak 11l może ograniczać wzrost rośliny 

czy to nie ma żadnego znaczenia a rezultaty w tym boxie bedą takie same niezależnie od donicy?

Edytowane przez karolcyk2002@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie będzie aż takiej różnicy przy 11l doniczce i 7l, bo weg i tak raczej długi nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@karolcyk2002@gmail.com  Bierz panel Ledam 35 W, nie baw się w żarówki , jakich byś miał dokupić z 3-4 sztuki, by to miało jakiś sens. Zapłacisz więcej niż za panel Ledam 35 W, a będziesz miał gorsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten panel od niedawna i polecam, łatwy w zamontowaniu, bez problemowy, CICHY, a roślina chyba nie narzeka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...