Skocz do zawartości
Początkujący123

Programator czasowy

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy ja również wychowuje się w bardzo katolickiej rodzinie a nie jestem fanatykiem kościoła i potępiania tego co złe. serio to kwestia tych 20 lat jak stare pokolenie odejdzie w zapomnienie, co prawda masz racje bo znam dużo osób co nasionkło ideami pokomunistycznymi, ale są to wyjątki nawet oni twierdzą, że depenalizacja marihuany to dobry pomysł. Co do tego kartonu to źle napisałem mam w szafce od biurka roślinkę a karton z tyłu jest tak ustawiony w przewód o kształcie litery L, żeby światło nie uciekało i jeśli ktoś wejdzie do pokoju gdy będzie ciemno to nie zwróci na nie uwagi bo się dobrze rozprasza w tym kartonie 

 

@konopny_janusz każdy bierze coś dla siebie nawet WOŚP, ale kościół to już totalna maszynka do robienie pieniędzy a najgorsze w tym wszystkim jest, że dużo ludzi traktuje księży jak autorytet 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wracając jeszcze do programatora, ja mam coś takiego. Od poniedziałku do niedzieli włączanie o 17 i wyłączanie o 11. Ale bez instrukcji którą obczajalem nie dałbym rady tego ustawić 

IMG_20210307_001803.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piccolo napisał:

ja myślę, że nie bo widzę, że w Polsce przez komune itp myślenie mamy jakieś 20 lat za zachodem

akurat zachód obecnie nie ma nic do zaoferowania w kwestiach kulturowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
W dniu 06/03/2021 o 18:59, Szym napisał:

nie używałem takich 

@Zielone krainy jaki ty masz programator?

Witam,też mam kolowrot z tym programatorem,posiadam analogowy i czytam tą instrukcję i rozumiem co tam piszą,ustaw na godzine wciśnij to i tamto....ale nie napisali czy:

1.Żeby ustawić 18/6 to muszę na tym programatorze wcisnąć tyle tych lopatek,żeby odpowiadalo 6 godziną oświetlenia? 

2. Czy może tylko wciskam np jedną lopatke np o 6 godzinie i odliczam 6 godzin czyli o 12 godzinie w południe wciskam druga zapadke i tak ustawiony programator będzie załączać lampy na te 6 godzin czy jak?

 

Nigdy nie żyłem na czas,dopiero się uczę tej sztuki he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik w pozycję ustawiania godziny. Ustaw godzinę która jest.

Potem wszystkie zapadki wciśnij od tej godziny o której ma się włączyć do tej o której ma się wyłączyć. 

Następnie przełącznik w pozycję odliczania.

 

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu

Specjalnie kupiłem analogowy,żeby się nie popsuł i popsuł się szybciej niż szedł w paczce...wiem co jest grane ale gdy zobaczyłem śrubki tam jakie są,to odechcialo mi się naprawiać. Specjalnie dają takie nie typowe śruby,żeby wyrzucić i kupić drugi shit.

Mam zestaw w którym jest 100 końcówek a takiej nie ma ha ha...

Jak ktoś ma taki śrubokręt,to jest mistrzem świata

Screenshot_2021-10-03-01-06-53.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
25 minut temu, KlausKörner napisał:

Ale jak już się zjebało to go oddaj bo to szmelc

Oddał bym go gdyby koszty odsylki były po stronie sprzedawcy,kosztowal tyle co wysylka prawie he 🙂

A mógł bym napisać na kopercie,że koszty pokrywa odbiorca? Przejdzie takie cudo na poczcie?

32 minuty temu, konopny_janusz napisał:

jak krzak będzie wyglądał po takich wariactwach

Będzie wyglądał jak ja kiedyś po tygodniowych mitingach na nosie he he 🙂 takie roztrzepane zombie ha ha...

Ale to były czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...