Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zgadł ale byliście blisko wynik 53 g po zwykłym curringu dość szybkim, zbyt intensywny smak i zapach podczas palenia zmusił mnie do przeprowadzenia wc. Nuty raczej owocowe, w tle wyczuwalne siano, gdzies popełniam ten sam błąd 😄

Ps. Klepie jak najman, na szczęście dużo tego nie jarałem 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  niektóre ładne okazy zbite, ale pociąłem je na mniejsze, żeby jak najmniej gałązek jarać później 😄

@Brazil Munster Black Widow po WC też ma posmak trawy/siana, ale trochę mniejszy

@Morenn 28 stopni 😕 w szafie na ubrania, ubrania wyciągnąłem

ch... z tym smakiem, ważne że jest bania 😄

w następnych uprawach musze jakieś wnioski wyciągnąć, żeby nie popełniać tych samych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co to są za białe włoski obok trichomow? To nie plecha? Mały topek po WC. W życiu tyle trichomow nie widziałem 

IMG_20210630_223005.jpg

IMG_20210630_223244.jpg

IMG_20210630_223334.jpg

 

Chociaż z tego co widzę Black widow też ma takie włoski na łodygach, a temat już wysuszony 

 

IMG_20210630_224954.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety wc wcięło trochę gramów i po WC i ponownym wysuszeniu wyszło z future 40 gram, w dodatku zjaralem jakis 1-2 gram. Chyba nie najgorszy wynik. Fotorelke uznaje za zamknięta, no chyba mogę jeszcze podać jak to klepie ale to wieczorem albo jutro już.

Topki chude, dlatego że odciskałem je dosyć mocno ręcznikiem papierowym z wody, żeby szybciej się wysuszyło i żeby plechy nie było 🙂

IMG_20210701_163804.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To tak, jak ja, wracam z uprawą w październiku. A teraz przygotowuje się do robienia nalewki konopnej. Nie dostałem dzisiaj w sklepie spirytusu, ale za to fajne słoiki mi się trafiły, więc chyba zrobię materiałowi, z jakiego będę robił nalewkę curing wodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie podsumowując: Black Widow usypia, Future zadziałała na mnie jak psychodelik, a pod koniec też usypia i lekko głowa zaczyna boleć, 2 buchy żeby się nieźle upierdzielić 🙂

@Tester przenieś proszę do zakończonych czy coś

@Zielone krainy  co do nalewek powodzenia, mi się nie chce w to bawić, wolę kupić Jagermeister, wlać go do coli, dodać kostki lodu i mam wyśmienity trunek z kompozycją 50 różnych ziół 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Elegancko, czyli dobrą robotę wykonałeś, jak chodzi o swoją uprawę, gratulacje. Ja się chce pobawić w robienie nalewki, kupiłem już 2 l spirytusu, więc na dniach będę robił po raz pierwszy green dragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...