Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja bym jakiegoś bardzo mocnego fryzjera nie robił, jak już to lekko , w liściach zachodzi fotosynteza , więc one roślinie są potrzebne do prawidłowego rozwoju, one nie rosną sobie na krzaku po nic, by był przez to z wyglądu ciekawszy. Jednak działaj, jak uważasz, ja obecnie ograniczam się do minimum w usuwaniu. Usunąłem tylko parę niepotrzebnych szczytów, jakie i tak by się dobrze nie rozwinęły, no i do tego wyciąłem całe doły pod siatką, bo tam i tak był słaby dostęp światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie , możesz to wyciąć wtedy roślina nie będzie na to niepotrzebnie wytracała składników pokarmowych, ale skupi je na tych szczytach nad siatką. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz W tym wypadku pousuwałbym te szczyty, jakie nie mają dobrego dostępu do światła, bo z nich i tak nic, a resztę bym zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy powywalałem niewielkie gałązki, z nich i tak nic nie będzie, próbowałem zrobić hasz metodą pocierania rękami w te topki i zeskrobać z dłoni, ale nie da się albo nie umiem, wywaliłem to w piździec do kibla, tylko łapy pokleiłem

chyba nie da się tego w ten sposób zrobić, pozostaje bubble bags których nie mam, może kiedyś się kupi

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja haszu nie robiłem żadną metodą, nie chce mi się bawić. Co do pousuwania niepotrzebnych szczytów to dobrze zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 Black widow wcześniej zetnę bo idzie szybciej, posłucham @Dzielnicowy'ego i potrzymam jeszcze 2 tygodnie, albo więcej?

 

@Zielone krainy Jak ty to widzisz? kurde przecież to są tak masakrycznie niewyraźne zdjęcia, albo ja już ślepy jestem od kompa co też jest możliwe, ogólnie zdjęcie było robione z zoomem 2x pod lupą, ale muszę w końcu jakiś lepszy sprzęt do tego ogarnąć 😕

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Zdjęcie nie jest najlepsze, ale widać, gdzie jest biel mleka, a gdzie struktura jest przeźroczysta. Masz trochę mleka, ale jest go mniej niż trichomów przeźroczystych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...