Skocz do zawartości
Gość

Co gdyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam mam pytanko może ktoś miał taka sytuację albo będzie w stanie mi odpowiedzieć mam w chacie 3 kocury mieszkam w bloku więc jest przypał na chwilę obecną dostaje już paranoi co gdyby rozważam nawet pozbyć się całego przypalu nie chodzi o mnie bo ja wiezienia się nie boję jestem w stanie iść siedzieć w imię konopi ale nie mogę stracić kocurów co stanie się gdy mnie zawina czy moje kociak zostaną również zabrane i np oddane do schroniska czy policja zawinie tylko mnie a je zostawi w mieszkaniu w tedy mam ludzi ktozy się nimi zajmą czy byłby ktoś w stanie mi odpowiedzieć wiem że raczej większość normalnych ludzi nie odpierdala takich akcji na blokach ale ja nie mam wyjścia więc jak to będzie z tymi zwierzakami jak mnie zawina z chaty z przypałem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz nic ciekawego. Dochodzi troli, pytań z dupy. A odszedł dobry kolega vampidtut. Ale jak coś to mam kontakt do niego, bo co jak co, z nim warto go utrzymywać. Świetny gość. 

W sumie też coraz mniej zaglądam, więc witaj w klubie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale pisał że usuwa konto, prosił o usunięcie  modów.

Jego prywatna sprawa. Nie dopytuje. 

Dla mnie to duża strata dla forum, bo młodych troli coraz więcej, i udzielane rady też tak są przemyślane, że nie ma po co w dyskusję wchodzić, i kogoś z błędu wyciągać. Niektórzy się uczą z hieroglifów innych, będąc w dwudziestym pierwszym wieku. 

A kolega miał mega poziom. 

Teraz nowicjusze często błądzą.

Widzę że chętniej piszą na priv po przeglądaniu forum, niż na ogólnym. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trool? Kolego podaj adres podjade dzisiaj po robocie zobaczysz jaki ze mnie Trool widzę że  trafiłem na forum expertow od robienia sobie czateri z tematów nie bd się tutaj wypowiadał wulgarnie więc jak ktoś chce mi coś jeszcze powiedzieć nie dotyczącego mojej sprawy to śmiało mam dziś wolne po róbcie i jutro możemy sb porozmawiać na żywo bo widzę ze sb niezła beke kręcicie na tym forum pasuje was chłopcu trochę naprostowac a nie macie pojęcia kim ja jestem od 10lat palę 5miesicy temu wróciłem z holandi i otrulem się tutaj maczanka miałem atak serca od tamtej pory nie pale ale nie daje  rady psychicznie mam problemy z alkoholem wiem że jak nie zacznę znowu palić to bd że mną naprawdę źle postanowiłem zrobić sb boxa za malolata miałem 5planatacji udanych mam wiedzę na ten tamat poprostu mam zwierzaki na chacie i nie wiem co z nimi będzie nie wicie co ja mam w bani bez tematu mi tak odpierdala że potrafię z kosa latać po osiedlu więc kurwa nie zgrywajcie expertow tylko wytłumaczcie mi co się stanie po zatrzyamniu mnie jak trafię na sanjki chce wiedzieć co ze zwierzakami co z mieszkaniem i czy bd prowadzony wywiad środowiskowy na moi temat jak nikt mi nie odpowie na moje pytania tylko bd dalej rozwijać temat to go zamykam 1odpowiedz jakoś była normalna potem zaczęliście rozpierdalać ten temat a i dla jasności tak jestem w stanie iść siedzieć za jaranie ale kotów nie mogę stracić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dawiddi12  Policja się Ciebie zapyta czy jest ktoś kto może zaopiekować się zwierzętami. Jeżeli nikogo nie ma to trafią do schroniska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dawiddi12 nic do Ciebie nie mam i nie chce mieć ?

Nie wiem czy Ci koty zabiorą, gdzie pójdziesz itd. może po prostu jak masz takie problemy to udaj się do lekarza. Mogą Ci pomóc i nie ma się tutaj czego wstydzić. A jak latasz z kosą itd to tym bardziej. Przecież w wirtualnym świecie tutaj nikogo nie przestraszysz. 

@Szym nie sieje, powiedziałem co pisał i na czacie i w priv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AgaszkaB napisał:

@zielonyjamajczyk  Niestety im mniejszą ktoś ma wiedzę tym uważa się za większego eksperta. Już dawno udowodnione.

Powiedz prosze, po co Ty tu jestes?

Przeciez nie masz nic wspolnego z konopiami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minutes ago, Cieniu said:

Powiedz prosze, po co Ty tu jestes?

Przeciez nie masz nic wspolnego z konopiami...

Bo moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cieniu To jest magister inżynier habilitowany psychologii i małorolności,miej trochę szacunku do tak odznaczonej i wyedukowanej jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dawiddi12  Ej stary , co ty mówisz. Kotom nic nie będzie, a jak cię złapią to zwalisz winę na koty , że to one hodowały, a ty o niczym nie widziałeś. :D Jak mnie złapią to będę wrabiał mojego psa, powiem, że to on za wszystkim stoi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...