Skocz do zawartości
Tester

Czy ukradł byś komuś krzaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Mowy nie ma. Trzeba być człowiekiem bez wewnętrznych zasad, żeby komuś podpierdolić jego pracę.

Wyobrażam sobie stres drugiej osoby, gdy za każdym razem zajeżdżała na spota i obawiała się nalotu. Wyobrażam sobię ile czasu musiała spędzić nad krzakiem, ile kasy wydać i w końcu jakie nadzieje mieć co do krzaka.

Trzeba być mendą. Moje jest tylko to, co sobie wypracuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy i mimo że wiem że 90% ludzi których by to znalazło, zniszczyli by lub ukradli, ale dla mnie to że ktoś jest kur** nie znaczy że ja też muszę być. Zwłaszcza znając moich rówieśników, starszych lub młodszych jak i dziewczyny które za 0.6g spleśniałego syfu by obciagły z finałem na twarz, niestety u mnie są takie realia 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi jedynie policja zajebala krzaki he 🙂 ja wiedziałem parę miejsc gdzie rosną i nic nie wziąłem. Bo znalem te osoby a i tak lipa byla bo odmiany jakieś pikupywali co do Hiszpanii się nadają jedynie albo w inne śródziemnomorskie klimaty.

W dniu 18/10/2020 o 12:17, zielonyjamajczyk napisał:

Jakbym nie miał co jeść, to bym nie poszedł kraść.

Nigdy głodu nie zaznales i oby tak dalej.

Ja jak utknalem w Szwajcarii,kasa zajebana,konta brak żeby sobie coś przelać,to kradlem po sklepach i nie TYLKO aby do chaty dotrzeć.

2 dni i byłem w domu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Ja bym nie wziął za dużo potem obowiązków, rozegrał bym to inaczej, poczekał bym na rozwój wydarzeń i na koniec gdybym wiedział że już zakwitly do końca przyszedł bym je nocą tylko ściąć. A dlaczego bo mi też już wielokrotnie kradli krzaczki w różnych sytuacjach niektóre rosły niektóre kwitły, dla mnie nikt nie miał litości to dlaczego ja mam mieć dla kogoś. No i jest takie powiedzenie znalezione nie kradzione he 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore ryzyko. Jeżeli trafisz na kogoś, kto nie zainwestował w kamery, to można kraść, ale jeżeli np. mi ktoś będzie chciał podpier..ć, to może mieć spore problemy, bo moje krzaki są pod kontrolą kilku kamer.  No, a wiadomo na spota nie trafi ktoś randomowy, tylko musi to być jakiś pobliski mieszkaniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem kilka postów wyżej ukradzenie krzaka to śmierdząca sprawa,  bo primi kamery, a secundo Polska to mały kraj. Niestety jeden z moich 2 krzaków padł ofiarą złodziei, a że na miejscówce były kamery to wiem kto to zrobił. Nie chodzi tylko o wygląd, ale o to, że znam tych typów z widzenia. Niby odpuściłem, ale nie daje mi to spokoju i  tak sobie myślę, że jakość pomściłbym tą stratę. No właśnie tylko jak?  Gdybyście byli na moim miejscu, to jak ukaralibyście tych "złoczyńców"? Oczywiście żadne konfidencenie czy coś w tym stylu nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski  na następny sezon posadz krzaki w tym samym miejscu skąd ci zajebali, jak już pokaże topy to spryskaj jakimiś chemikaliami niebezpiecznymi dla zdrowia 👀

Jak ci ukradną i zapalą to już nigdy żadnej rośliny nie wezmą, a jak chemikalia zadziałają poprawnie to już ich na tym świecie nie będzie 👀

Taki luźny pomysł 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski jak Ci to spokoju nie daje to albo idź do nich i powiedz wprost, ale sam siebie sprzedasz, że to były Twoje, a konfrontacja może skończyć się różnie. Albo odpuść i pozwól swoim myślom żyć dalej w spokoju i nie wracaj do tego. 

Takie uroki outów, że szkodników więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kupa kupalski albo jakiś znajomy🤣😂

I tak morda trzaśnięta🤣😂

@Kupa kupalski zakumpluj się z nimi, żeby jak najwięcej się o nich dowiedzieć, bo trudno komuś się odgryźć jak się o nim nic nie wie… kumasz? Może oni też mają spota, bo jak Twój znaleźli? Albo Cię wypatrzyli, albo sami miejscówki szukali. Przecież nie rosło na środku trawnika przed blokiem🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@growwerrrrrrr Kradlem ale przeczytaj co...i że nie krzaki, tylko jedzenie i inne fanty aby wrócić do domu a miałem 1300 km. Ty byś pewnie usiadł i płakał do dzisiaj gdzieś na dworcu o bułkę i wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gość a to żeby do domu wrócić to rozumiem nie nie usiadł bym na ławce i bym nie płakał zadzwonił bym po kogoś tam kto ma samochód xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...