Skocz do zawartości
Farmerka

Purple Lemonade Auto - Strawberry Pie Auto - Spider Farmer sf1000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Farmerka  Wszyscy popełniamy większe lub mniejsze błędy, bo cały czas się uczymy i nie wszystko jeszcze wiemy. Ja też nie jedno zepsułem, topy mam mizerne , a jest już u mnie 46 dzień flo. Jednak mam nadzieje, że sytuacja się zdoła do zbiorów chociaż lekko poprawić. Zawsze to lepszy karzeł czy też małe topy niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro żeby po przesadzeniu dostały kopa i zaczęły rosnąć bardziej. Myślę, że powinnam przesadzić trochę wcześniej, albo taka pestka mi się trafiła. Chociaz nie lubie zwalac winy na pestki, geny, nawozy, wiec jednak stawiam na to jak napisał ktoś wyżej, że za późno przesadzilam. Drugie auto na ta chwile leci lepiej, mamy jakos 16 dzien  a ona nie kwitnie jeszcze na szczęście, gdzie ta pierwsza juz zakwitla w tym czasie 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka pierwsze słyszę żeby automat dostał kopa po przesadzeniu 🤷🏻‍♂️ Nadal nie ma to żadnego sensu. Automat dostaje kopa  jak korzeń dotknie dna donicy to zaczyna rosnąć w górę ale każdy robi jak chce. Powiedziałbym ze jak taki zabieg przynosi Ci efekty to go stosuj no ale widać co z tego wyszło. 
 

Tak czy siak trzymam kciuki za jak największe plony 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka miałem tak samo z pierwszą roślinką. Źle przesadziłem i wyszło to samo. Karzeł ale smaku i mocy mu nie brakowało. Polecam zmienić donice z okrągłej na kwadratową , mam taką samą 22l i chociaż dorobiłem dziurki uważam że gorzej odprowadza wodę 😉

IMG_20191221_070907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro no dla mnie ma sens, po poludniu może będę miała więcej czasu żeby moją myśl rozwinąć. Z twoja nie do końca sie zgadzam. BTW. Wiesz ile osób przesadza automaty i roslinia bez problemu zakwita po 4tyg? To napiszesz mi że to przypadek? Niektórym sie zdarza, że nie przesadzają a auto kwitnie po 2tyg. Nie mów, że nie znasz takich przypadków. Niektóre auto sa silniejsze innych dodam, nie każdy musi reagowac kwitnieniem na przesadzanie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update wrzucam. 

Doszła Strawberry Pie, ma teraz 15dni. Nie dostaje jeszcze odżywek. Dostala porcje mikoryzy przy przesadzaniu. 

Purple Lemonade ma 35dni, z czego jakies 18dni kwitnie. Dostala 3 razy plagron bloom I atami bloombastic. 

 

 

20201222_173013.jpg

20201222_172955.jpg

@Totoro z tym czemu przesadzam. Uważam żeby roślina dala dobry plon, powinna miec dobrze wykształcone korzenie. Ile włożysz w korzenie, tyle zetniesz z rosliny. Przesadzając roślinę dostaje kopa korzen  co powinno dać w przyszłości większy plon. Kończąc to, to zawsze byly i będą dwa zdania 1. Nie przesadzac automatow. 2. Przesadzac

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka napisałem wiadomość ale w sumie to nieważne. Stwierdziłem, że nie będę się udzielał w innych fotorelacjach poza moja bo nie ma to większego sensu. Pozdrawiam i dużych kwiatów życzę 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Farmerka napisał:

Mimosa Evo

to podlewaj go

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemeblowalam lekko boxa. Filtr poszedł na zewnątrz.

Zdjecie 1. Strawberry Pie pokazała włoski wczoraj. Dzisiaj ma 20 dni. Zrezygnowałam z lst. Ma żółte końcówki a jest cała ciemno zielona, nigdy nie dostała nawozu więc dzisiaj dałam pół dawki plagron grow, chociaż może nie powinnam bo te żółte końcówki to nie muszą nic znaczyć. 

Zdjęcie 2. Purple Lemonade puchnie fajnie. Karzeł, ale podoba mnie się😀

 

20201228_173956.jpg

20201228_173753.jpg

20201228_174341.jpg

20201228_174019.jpg

20201228_174512.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...